СТАТИСТИЧНІ ДАНІ ПРО ВИПУСКНИКІВ КОЛЕДЖУ  

2017 рік

Випускники Коледжу, які вступили на  магістерські програми до Київського національного університету імені Тараса Шевченка за відповідними спеціальностями:

1. Барінова Марія Сергіївна (Право, денна форма)
2. Величко Олександр Олегович (Міжнародне право, заочна форма)
3. Волощук Катерина Олегівна (Міжнародні відносини, денна форма)
4. Жигун Наталія Олегівна (Міжнародне право, заочна форма)
5. Калина Ярослав Андрійович (Міжнародне право, заочна форма)
6. Капсамун Володимир Іванович (Міжнародне право, заочна форма)
7. Коваленко Ігор Андрійович (Міжнародне право, заочна форма)
8. Колос Юрій Сергійович (Право, денна форма)
9. Космина Даніл Геннадійович (Міжнародне право, заочна форма)
10. Лугару Дмитро Олександрович (Міжнародне право, заочна форма)
11. Матвєєв Ярослав Євгенійович (Міжнародне право, заочна форма)
12. Михайлов Владислав Валентинович (Міжнародне право, заочна форма)
13. Могильна Аліна Геннадіївна (Міжнародне право, денна форма)
14. Моісеєв Даніїл Анатолійович (Міжнародне право, заочна форма)
15. Павленко Євгеній Валерійович (Публічне управління та адміністрування, денна форма)
16. Петрук Тетяна Юріївна (Міжнародне право, заочна форма)
17. Слюсаренко Олександр Сергійович (Право, денна форма)
18. Шкуренко Сергій Сергійович (Міжнародне право, заочна форма)

19. Білецька Анжеліка Олександрівна (Фінанси, банківська справа та страхування, денна форма)
20. Воронов Костянтин Андрійович (Управління ризиками та страхування, денна форма)
21. Гаркуша Ігор Васильович (Менеджмент державних фінансів, денна форма)
22. Гейвах Діана Вікторівна (Фінанси, банківська справа та страхування, заочна форма)
23. Дісяк Роман Богданович (Фінанси, банківська справа та страхування, заочна форма)
24. Канарчук Ольга Олександрівна (Фінанси, банківська справа та страхування, денна форма)
25. Колесник Вікторія Анатоліївна (Управління ризиками та страхування, заочна форма)
26. Малюта Аліса Олександрівна (Фінанси, банківська справа та страхування, заочна форма)

27. Марченко Аліна Василівна (Управління ризиками та страхування, заочна форма)
28. Нурієв Олександр Рафаїлович (Фінанси, банківська справа та страхування, заочна форма)
29. Остапенко Ірина Юріївна (Корпоративні фінанси, денна форма)
30. Паламарчук Вадим Борисович (Фінанси, банківська справа та страхування, денна форма)
31. Попович Владислав Володимирович (Корпоративні фінанси, денна форма)
32. Поляновський Гліб Аркадійович (програма подвійного дипломування Україна-Норвегія)
33. Прікоп Дар'я Олександрівна (Фінанси, банківська справа та страхування, заочна форма)
34. Романенко Нікіта Романович (Фінанси, банківська справа та страхування, заочна форма)
35. Тарасенко Марія Іванівна (програма подвійного дипломування Україна-Норвегія)
36. Тимошенко Олександра Андріївна (Фінанси, банківська справа та страхування, денна форма)
37. Ткач Тетяна Михайлівна (Менеджмент державних фінансів, заочна форма)
38. Трацевський Олександр Євгенович (Менеджмент, заочна форма)


Інші вищі навчальні заклади:

1. Бондаренко Катерина Олегівна Одеська юридична академія (Право, денна форма)
2. Горбовий Максим Володимирович Одеська юридична академія (Право, денна форма)
3. Милованова Катерина Ігорівна Національний авіаційний університет (Право, заочна форма)
4. Мізерний Роман Сергійович Київський національний торгівельно-економічний університет
(Підприємництво, торгівля і біржова діяльність, заочна форма)
5. Одягайло Валерій Юрійович Одеська юридична академія (Правоохоронна діяльність, денна
форма)
6. Одягайло Олександр Юрійович Одеська юридична академія (Правоохоронна діяльність, денна
форма)
7. Швидкий Костянтин Володимирович Академія адвокатури України (Право, денна форма)
8. Шевченко Марія Вадимівна Київський національний економічний університет ім. В.Гетьмана
(Економіка, денна форма).

 

2016 рік

Випускники Коледжу, які вступили на юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка:

ОР "Магістр" бюджет:

1. Будкова Віолетта Олегівна
2. Головкіна Анна Олександрівна
3. Діхтієвський Володимир Петрович
4. Жигун Олег Олегович
5. Заворотній Євгеній Вікторович
6. Михальський Дмитро Юрійович
7. Ратушний Артур Володимирович
8. Рибак Іван Іванович
9. Самусь Артем Вікторович
10. Строянівський Володимир Святославович

ОР "Магістр" контракт:

1. Білоцерківець Владислав Олегович
2. Вороніна Олександра Дмитрівна
3. Дроботов Іван Сергійович
4. Євтухов Володимир Андрійович
5. Кальніченко Василь Ігорович
6. Климов Євген Сергійович
7 .Кочу бей Любомир Олегович
8. Птух Світлана Володимирівна
9. Семененко Вікторія Миколаївна
10. Степов’юк Ірина Володимирівна

ОР "Спеціаліст" бюджет:

1. Брагін Олександр Ігорович
2. Іванов Олег Валентинович
3. Зьолко Владислав Ігорович
4. Куйбіда Олексій Віталійович
5. Павлік Владислав Олександрович

ОР "Спеціаліст" контракт:

1. Головко Владислав Сергійович
2. Русан Юлія Василівна
3. ТіщенкоАнтон Сергійович
4. Щасна Катерина Андріївна

Випускники Коледжу, які вступили на економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка:

ОР "Магістр" бюджет:

1.Наумчук Мирослава Ігорівна

ОР "Магістр" контракт:

1.Будкова Віолета Олегівна
2.Діхтієвський Володимир Петрович
3.Донецький Сергій Вікторович
4.Дроботов Іван Сергійович
5.Намазов Арзу Єтібар огли

2015 рік

Випускники Коледжу, які вступили на юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка:

ОКР "Магістр" бюджет:

1.Брюшковська Яна Олегівна
2.Грохольський Іван Ігорович
3.Єрмоленко Марина Віталіївна
4.Івашко Марина Василівна
5.Резніченко Ярослав Анатолійович
6.Скібіцький Роман Володимирович
7.Сопільняк Богдан Петрович
8.Ткаченко Назар Сергійович
9.Чучуй Юлія Андріївна
10.Шевченко Сергій Ігорович

ОКР "Магістр" контракт:

1.Гатак Анелія Ігорівна
2.Кисиль Нікіта Вікторович
3.Кравцов Антон Ігорович
4.Мороз Ольга Сергіївна
5.Рибак Світлана Володимирівна
6.Сідлецька Катерина Олександрівна

Випускники Коледжу, які вступили на економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка:

ОКР "Магістр" бюджет:

1.Битюк Анастасія Сергіївна
2.Логвиненко Владислав Віталійович
3.Милованова Катерина Ігорівна

ОКР "Магістр" контракт:

1. Алексанян Роксана Мехаківна
2. Аль Омар Малік Салехович
3. Андрусенко Аліна Миколаївна
4. Борцова Марія Олександрівна
5. Бочаров Антон Геннадійович
6. Видиборець Олександр Олександрович
7. Джарагян Гор Артакович
8. Дробаха Анастасія Анатоліївна
9. Євтухов Сегрій Андрійович
10. Зоценко Анна Олександрівна
11. Кальніченко Василь Ігорович
12. Кіров Дмитро Олегович
13. Крупа Тетяна Іванівна
14. Литвин Данила Олександрович
15. Лаптєва Валерія Олександрівна
16. Ложешнік Артем Сергійович
17. Мицак Дмитро Віталійович
18. Нечипоренко Сергій Дмитрович
19. Остапенко Дар’я Олесандрівна
20. Петрук Тетяна Юріївна
21. Семиредченко Поліна Костянтинівн
22. Стоцький Вадим Вікторович
23. Хіргій Дмитро Ігорович
24. Цуркан Альона Володимирівна

2014 рік

Випускники Коледжу, які вступили на юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка:

ОКР "Магістр" бюджет:

1.Авраменко Альона Валеріївна
2.Башкір Валерія Юріївна
3.Єльчик Ганна Олегівна
4.Зубик Наталія Віталіївна
5.Котвицька Тетяна Олександрівна
6.Котвицький Сергій Олександрович
7.Москалюк Наталія Василівна
8.Омельчук Яна Богданівна
9.Пряженков Антон Вікторович
10.Рибальченко Юлія Сергіївна
11.Рудавська Ярослава Андріївна
12.Ряполова-Радченко Ганна Олегівна
13.Славута Валерія Віталіївна
14.Чижевський Іван Вікторович

ОКР "Магістр" контракт:

1.Бекеш Сергій Володимирович
2.Василевська Карина Миколаївна
3.Каменчук Олександр Олександрович
4.Костінська Валерія Феліксівна
5.Кривенко Анастасія Едуардівна
6.Крицька Ганна Сергіївна
7.Машкова Вікторія Євгеніївна
8.Москалюк Ігор Сергійович
9.Рибак Микола Сергійович
10.Старинець Юлій Георгійович
11.Шпакович Петро Віталійович

ОКР "Спеціаліст" бюджет:

1.Заболотна Зоя Валентинівна
2.Гавриленко Валерій Васильович
3.Калішенко Микола Олександрович
4.Снєгірьова Тетяна Юріївна

ОКР "Спеціаліст" контракт:

1. Жук Роман Романович
2. Камінський Дмитро Васильович

2014 рік

Випускники Коледжу, які вступили на економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка:

ОКР "Магістр" бюджет:

1.Воробйова Тетяна Миколаївна
2.Гончар Інна Сергіївна
3.Залізко Наталія Миколаївна
4.Мачугіна Марина Володимирівна
5.Чернишов Анатолій Сергійович

ОКР "Магістр" контракт:

1.Андріюк Іван Володимирович
2.Гефтар Марія Ігорівна
3.Головатенко Євгеній Сергійович
4.Гудиренко Анастасія Сергіївна
5.Деркач Тетяна Олександрівна
6.Дроща Антон Ігорович
7.Зубар Ілля Олександрович
8.Котвицька Тетяна Олександрівна
9.Котвицький Сергій Олександрович
10.Луценко Ілона Олександрівна
11.Танащук Дмитро Антонійович

2013 рік

Випускники Коледжу, які вступили на юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка:

ОКР "Магістр" бюджет:

1.Бурлай Оксана Борисівна
2.Неменший Іван Андрійович
3.Ткаченко Алла Олексіївна
4.Чижевський Олександр Вікторович

ОКР "Магістр" контракт:

1.Бисько Яна Владиславівна
2.Василенко Владислав Васильович
3.Дудукін Антон Олегович
4.Єсипчук Кирило Сергійович
5.Забара Богдан Іванович
6.Карпенко Святослав Олегович
7.Полуда Микола Миколайович
8.Романенко Юрій Богданович
9.Тріфонова Аглая Валеріївна
10.Черкесова Олена Олександрівна
11.Шипілов Євген Юрійович
12.Якубович Ігор Ігорович

ОКР "Спеціаліст" бюджет:

1.Кадиров Артем Махмутович
2.Крижовий Денис Васильович
3.Семенюк Анастасія Петрівна
4.Тепляков Олекесандр Олександрович

ОКР "Спеціаліст" контракт:

1.Батченко Дар’я Сергіївна
2.Бойко Олександра Олександрівна
3.Ісматходжаєва Ольга Алішерівна
4.Кіпкіна Анна Вікторівна
5.Москалик Ігор Зіновійович
6.Мосунов Юрій Андрійович
7.Хоменко Аліна В’ячеславівна
8.Шенкман Станіслав Львович

Випускники Коледжу, які вступили на економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка:

ОКР "Магістр" бюджет:

1.Рибак Микола Сергійович

ОКР "Магістр" контракт:

1.Авраменко Альона Baлеріївна
2.Бабічева Еліна В’ячеславівна
3.Барабаш Олександр Олегович
4.Грицаєнко Анастасія Василівна
5.Демиденко Владислав Ігорович
6.Жук Олексій Олександрович
7.Жукович Олександр Іванович
8.Колесник Євгеній Олександрович
9.Кривенко Анастасія Едуардівна
10.Кріцька Ганна Сергіївна
11.Лагута Петро Володимирович
12.Лазор Надія Григорівна
13.Мороз Катерина Олександрівна
14.Петрик Анна Олександрівна
15.Полозенко Артем Валерійович
16.Резніченко Ярослав Анатолійович
17.Слива Катерина Олександрівна
18.Соколова Дарія Михайлівна
19.Тамоян Тимур Сашайович
20.Тихончук Ганна Дмитрівна
21.Черевач Ростислава Анатоліївна
22.Швець Лілія Олегівна

2012 рік

Випускники Коледжу, які вступили на юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка:

ОКР "Магістр" бюджет:

1.Анохіна Анна Леонідівна
2.Бондарчук Марина Володимирівна
3.Виноградова Анна Сергіївна
4.Куркіна Владислава Геннадіївна
5.Майстренко Олександр Васильович
6.Матвійчук Альона Леонідівна
7.Паланичко Олег Леонідович
8.Рачковська Лілія Олександрівна
9.Сіркелі Павло Миколайович
10.Смук Микола Миколайович
11.Цибка Андрій Анатолійович
12.Яремич Ксенія Леонідівна

ОКР "Магістр" контракт:

1.Бережна Катерина Олексіївна
2.Булах Артем Олександрович
3.Василенко Антон Сергійович
4.Вдовиченко Катерина Сергіївна
5.Гончарова Дарья Дмитрівна
6.Дерев’яго Антон Ігорович
7.Зуденко Євгенія Сергіївна
8.Калапуша Віталій Олегович
9.Калінін Олександр Сергійович
10.Кириченко Вадим Олегович
11.Козяр Дмитро Олексійович
12.Контрідзе Текла Мерабівна
13.Кохан Олександра Сергіївна
14.Лень Антон Володимирович
15.Лікаренко Андрій Олегович
16.Макушинський Максим Іванович
17.Малівська Наталія Іванівна
18.Положаєнко Ольга Василівна
19.Пучков Владислав Вікторович
20.Разуваєв Денис Віталійович
21.Сацик Роман Васильович
22.Сидоренко Ксенія Володимирівна
23.Сухолитка Ольга Ігорівна
24.Хилюк Наталія Сергіївна
25.Чернишов Ярослав Євгенович

ОКР "Спеціаліст" бюджет:

1.Варін Олександр Олександрович
2.Дмитренко Герман Юрійович
3.Скіданов Артем Петрович

ОКР "Спеціаліст" контракт:

1.Астровська Марія Едуардівна
2.Балаєв Олександр Азадханович
3.Заремба Оксана Кирилівна
4.Кашо Юлія Олександрівна
5.Колесник Анна Вікторівна
6.Кучеренко Людмила Володимирівна
7.Майстренко Анна Костянтинівна
8.Марусніченко Максим Віталійович
9.Мідик Василь Васильович
10.Міхаліна Наталія Іванівна
11.Пташник Олеся Євгенівна
12.Руденко Євгеній Ігорович
13.Сігалов Олег Анатолійович
14.Стадник Ігор Михайлович
15.Товста Марія Михайлівна
16.Хаустова Ксенія Сергіївна

Випускники Коледжу, які вступили на економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка:

ОКР "Магістр" бюджет:

1.Азімов Євгеній Рафікович
2.Буднік Олексій Віталійович
3.Горобенко Ірина Миколаївна
4.Даневська Олена Віталіївна
5.Заколодяжний Володимир Олегович
6.Єрастов Василь Ігорович
7.Ривов’яз Магда Анатоліївна
8.Кротенко Катерина Олегівна
9.Макеєнко Надія Юріївна
10.Рудник Роман Павлович

ОКР "Магістр" контракт:

1.Базюк Юрій Романович
2.Бондаренко Микита Олександрович
3.Загубелюк Павло Сергійович
4.Литвак Вікторія Євгеніївна
5.Моторний Тарас Олександрович
5.Сінельніков Євгеній Вікторович
6.Стискал Руслан Федорович
7.Тюхтій Сергій Олександрович
8.Улубян Гор Арменович
9.Чипаченко Анна Миколаївна