Новини (News)

Щорічно в усьому світі відзначають Всесвітній день науки або більш офіційно – Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку.
Всесвітній день науки – важлива дата в календарі кожної країни, покликана нагадувати суспільству про роль і користь науки в житті кожного.

9 листопада у День української писемності та мови відбувся XVII Всеукраїнський радіодиктант Національної єдності.  Радіодиктант писали студенти, викладачі та співробітники Коледжу. Щороку зростає кількість  небайдужих до рідного слова, які беруть участь у  цьому патріотичному флешмобі. Фінансово-правовий коледж активно підтримує  українську хвилю єдності.

27 жовтня 2017 року напередодні свята Хеллоуіна в стінах Фінансово-правового коледжу відбулась подія, яка вже стала традиційною, організована силами Економічного факультету. Її чекали багато студентів нашого Коледжу, і це було не дарма. Під час проведення заходу студентам було запропоновано декілька цікавих розвиваючих ігор, серед

День української мови та писемності ми відзначаємо щороку 9 листопада. За православним календарем це свято припадає на день вшанування пам'яті преподобного Нестора-літописця — основоположника давньоруської історіографії, ченця Києво-Печерського монастиря. Існує думка, що саме з діяльності преподобного Нестора і

Осінь. Жовто-багряне листя весело шелестить від подиху легенького вітерця. Біля Фінансово-правового коледжу ще цвітуть троянди. Жовтень для Коледжу  є особливий місяць, адже щорічно, 14 числа  відзначає свій День народження. Цього року йому виповнюється 23 роки.

У День народження  Коледжу відбувалось чимало цікавих заходів, а студенти оригінально та весело відзначили

І МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «УКРАЇНСЬКЕ ПРАВО Й ЗАКОНОДАВСТВО ЗА ДОБИ УКРАЇНСЬКОЇ РЕВОЛЮЦІЇ (1917-1921 РР.)»

Запрошуємо вас взяти участь у роботі науково-практичної конференції, яка відбудеться 30.11.2017 в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Дорогі студенти, шановні колеги та співробітники!

З відчуттям величезної гордості вітаю вас усіх з Днем Коледжу, з його 23-літтям!
Більш ніж два десятиліття ми з вами пишемо історію нашого вищого навчального закладу, відшліфовуємо його

У Фінансово-правовому коледжі 7 листопада відбулися заняття з протипожежної безпеки.

Навчання проводили провідні фахівці відділу цивільного захисту Солом’янського РУ ГУДСНС у м. Києві ст.лейтенант Пидорич О.В. та лейтенант Береговенко М.В.

У день 14 жовтня ми відзначаємо три величні свята:
День захисника Вітчизни, свято  Покрови  Пресвятої Богородиці  і  День українського козацтва.
Раді привітати  науково-педагогічний колектив і всіх  студентів  Коледжу!
Хочеться висловити вдячність, любов та повагу всім тим,
хто захищає спокій українців, і побажати миру і щастя всім, здоров’я,  радощів та благополуччя!

27.10.2017р. Модель МС ООН ІМВ КНУ імені Тараса Шевченка. І ось – півфінал, за мить – ФІНАЛ !!! Фінал присвячений 25-річниці ООН в УКРАЇНІ!

Запекла боротьба, чудові та глибокі виступи, ерудовані та згуртовані команди, енергетично глибокі учасники - так, це вони - "ЛИЦАРІ ПРАВОСУДДЯ"! Команда Фінансово-правового коледжу - результат: 2 місце!

На честь 23-го Дня народження Коледжу була організована поїздка в Карпати, наша ціль - піднятися на Говерлу і прикрасити її блакитним прапором з гербом Фінансово-правового коледжу.
Зустріч відбулася в залі центрального вокзалу. За традицією, викладачі та студенти зробили спільні фото. Далі, коли Ірина Анатоліївна оголосила, хто в якому купе знаходиться, коли хлопці допомогли дівчатам підняти валізи до вагону, коли легким поштовхом рушив потяг, саме тоді й розпочалась наша подорож.