Новини (News)

Уряд посилює обмеження!

Згідно постанови № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-postanovi-kabinetu-ministriv-ukrm020420ayini-vid-11-bereznya-2020-r-211) під час карантину, який триватиме до 24 квітня 2020 р. на всій території України з наступного тижня заборонено: 
  • перебування  у громадських місцях без вдягнутої маски, респіратора;
  • відвідування спортивних та дитячих майданчиків;
  • самовільно залишати місця обсервації (ізоляції);
  • перебувати на вулицях без документів, що посвідчують особу.
  • переміщення групами більше ніж дві особи (крім випадків службової необхідності та супроводжування дітей;
  • перебування в громадських місцях осіб, які не досягнули 14 років без супроводу батьків;
  • відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією людиною та у випадку службової необхідності;
  • відвідування установ і закладів, що надають паліативну допомогу, соціального захисту, установ і закладів, що надають соціальну допомогу.

    Читати далі >

Онлайн-лекції у сервісі zoom

З розвитком технологій відеозв’язку викладачі та студенти можуть не тільки спілкуватися онлайн, але і спільно працювати в режимі реального часу. Тепер щоб зустрітися зі студентами на занятті чи консультації, не обов’язково всім приходити в аудиторію – кожен може одночасно залишатися у зручному для себе місці, в якому є Інтернет, і брати участь у вебінарі.
Карантин продовжується і навчання в онлайн-режимі триває! 3 квітня викладачі Коледжу провели відкриті онлайн-лекції для 1-х курсів у сервісі  zoom. Це дає змогу студентам правильно організувати свій час, активно працювати «викладач-студент», якісно засвоювати матеріал, побачити один одного і насолодитися спілкуванням.

Читати далі >

Засідання наукового товариства студентів

2 квітня відбулось засідання наукового товариства студентів Коледжу за допомоги сервісу відеоконференцій та он-лайн зустрічей і чатів ZOOM.
Учасники мали змогу дізнатись про тонкощі написання наукових тез доповідей та ще раз обговорили технічні аспекти реєстрації та подачі матеріалів для участі у науково-практичній студентській конференції “Актуальні питання права та економіки: сучасність та перспективи розвитку”.
Новітній формат проведення зустрічі приємно вразив! Він дає змогу не тільки поділитись актуальною інформацією зі студентами, але і побачити друзів та колег.
Удосконалюємо дистанційне навчання разом!

Читати далі >

Психологiчний супровiд студентiв пiд час карантину

Шановнi студенти та батьки!
У часи масового неспокою, стресу та великого навчального навантаження дуже важливо зберiгати спокiй та внутрiшню рiвновагу.
Ми пiклуємося про наших студентiв.
Тому Психологiчна служба Фiнансово-правового коледжу розпочинає консультацiï для студентiв онлайн!
Усi, хто перебувають у стані психологічної напруги у зв’язку з самоізоляцією і карантином, можуть звернутися до психолога Коледжу.
Консультації відбуватимуться онлайн  засобами відеозв'язку в сервісах Skype та Zoom.

Читати далі >

Learn English with British Council free online resources

До уваги всiм, хто вчить англiйську!
British Council Ukraine вiдкрили безкоштовний доступ до навчальних матеріалiв, щоб ви змогли
покращити свою англійську, поліпшити знання з цілого ряду різних предметів і спілкуватися зi студентами з усього світу.
Вдосконалюйте свою англiйську через цiкавi вправи та інтерактивнi завдання для покращення правопису, навичок читання, а також розумiння англiйськоï на слух.

Читати далі >

Щодо початку навчального року 2020/2021

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України «Щодо завершення 2019/20 навчального року» №1/9-178 від 27 березня 2020 р. організація освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання під час карантину дозволить своєчасно завершити навчальний рік.
Виходячи із поточної епідеміологічної ситуації, 2020/2021 навчальний рік для студентів перших курсів розпочнеться 15 вересня, а для студентів старших курсів без змін у графіку навчального процесу – з 01 вересня.

Читати далі >

Шановні студенти та батьки!

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року № 239 на всій території України запроваджено режим надзвичайної ситуації на 30 днів, до 24 квітня 2020 року. Навчання у всіх закладах освіти України буде продовжуватися у дистанційному режимі, у тому числі у Фінансово-правовому коледжі відповідно до розпорядження директора від 25 березня 2020 року № 94-р.

Читати далі >

Шановні абітурієнти!

Ми знаємо, що кожного дня Ви сумлінно готуєтеся до вступної кампанії 2020.
Незважаючи на обставини, вступна кампанія відбудеться, хоча і з певним корегуванням термінів відповідно до епідеміологічної ситуації в країні.

Читати далі >

Інформація щодо конференції Коледжу

Шановні студенти!
 
У зв’язку з продовженням карантинних заходів до 24 квітня 2020 року термін подачі тездоповідей для участі у студентській науково-практичній конференції “Актуальні питання права та економіки: сучасність та перспективи розвитку” продовжено до 12 квітня.
З метою підготовки збірника до друку, просимо надсилати тези на поштуконференції Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
 
Проведення наукової дискусії та апробації тез учасників студентської конференції“Актуальні питання права та економіки: сучасність та перспективи розвитку”  заплановано у І семестрі 2020-2021 навчального року.

Читати далі >

Пробне ЗНО відбудеться у звичному форматі

У зв’язку з продовженням всеукраїнського карантину до 24 квітня 2020 року проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання відтерміновується.
В Українському центрі оцінювання якості освіти повідомляють, що після завершення карантину всі зареєстровані учасники зможуть у звичному форматі пройти пробне ЗНО.
Нові дати проведення буде повідомлено додатково.
Також випускникам буде надана можливість дистанційно поспостерігати за процедурою проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання і виконати тестові завдання з обраного предмета.
Найближчим часом усі матеріали буде розміщено в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО на сайті відповідного регіонального центру оцінювання.

Читати далі >

Карантин в Україні продовжено до 24 квітня

Кабінет Міністрів ухвалив рішення продовжити карантинні заходи до 24 квітня і розширити надзвичайну ситуацію на всю територію України. Відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду 25 березня.

Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до 24 квітня 2020 року.

Читати далі >

Онлайн трансляція курсів з підготовки до ЗНО

Стартує трансляція курсів з підготовки до ЗНО під час карантину на ТК «РАДА» та YouTube-каналі МОН – починаємо з лекцій з української мови та літератури, біології, математики та історії України.
«Карантин ніколи не сприяє якісному навчанню. Учні випускних класів особливо від цього страждають. Саме тому з ініціативи Комітету ВРУ з питань освіти, науки та інновацій ми хочемо нагадати про те, що існують якісні онлайн-інструменти підготовки до ЗНО. Ми дуже вдячні нашим партнерам – EdEra, Prometheus, BeSmart та Освіторії – за те, що зголосились поділитися своїм контентом та дозволили транслювати його на телеканалі “Рада” та YouTube-каналі МОН. Ті, хто мають якісний інтернет, зможуть ознайомитися з уроками під час трансляцій та швидко вибрати для проходження найкращий для себе курс. Ті, хто не мають якісного підключення, зможуть дивитися уроки на ТК “Рада”», – відзначила заступниця Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Читати далі >

Рекомендації щодо режиму самоізоляції

Кожен громадянин України, який повертається з країни, де були зафіксовані випадки COVID-19, має пройти необхідні контрольні процедури під час перетину кордону, та суворо дотримуватися режиму самоізоляції, щоб убезпечити себе і близьких.

Читати далі >

Free Online English Courses with Prometheus

До уваги студентiв та викладачiв Коледжу!
На Prometheus стартувала реєстрація на 5 безкоштовних курсів для вивчення англійської мови.
Обирайте курс для себе:
Курс “Англійська для бізнесу та підприємництва“
Цей курс розрахований на неносіїв англійської мови, які хочуть дізнатись про бізнес та міжнародну економіку. Впродовж вивчення курсу ви опануєте теми та лексичні одиниці необхідні для досягнення успіху у міжнародній компанії.
Курс “Англійська для STEM (наука, техніка, інженерія та математика)“
Онлайн-курс розрахований на неносіїв англійської мови, які прагнуть покращити навички та лексичні знання англійської мови для науки. Під час опанування курсу ви довідаєтесь про інноваційні сфери наукових пошуків та розширите словниковий запас й одержите нові мовні навички, які потрібні для обміну науковою інформацією у вашій спільноті.

Організація та підтримка освітнього процесу

У перші дні карантину викладачі та студенти Коледжу активно включилися в атмосферу дистанційного навчання. В Коледжі пропонується широкий спектр таких технологій для організації та підтримки освітнього процесу.

Читати далі >

Перенесення дат проведення пробного ЗНО

Із  метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11 березня 2020 року було ухвалено рішення про перенесення дат проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.
Тестування з української мови і літератури проходитиме 4 квітня 2020 року, тестування з інших навчальних предметів – 11 квітня 2020 року.
Звертаємо увагу учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання, що вони мають повторно видрукувати запрошення-перепустки, які надійдуть до вашої електронної пошти.
До 14 березня Український центр оцінювання  якості освіти повідомить про дати визначення результатів.

Читати далі >