Новини (News)

День Київського національного університету імені Тараса Шевченка 

Кожна нація, кожен народ має власний предмет гордості. Одним з них для українців став Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

 
   Вчорашні абітурієнти - сьогодні студенти. День першокурсника та посвяту в студенти відзначили у  Фінансово-правовому коледжі., а їх посвята – перший урочистий захід в обраному навчальному закладі. Ви зробили

Дорогі студенти, шановні викладачі та співробітники
Фінансово-правового коледжу!

Двадцять четверте серпня  святковий день — День незалежності України. Це свято передає дух патріотизму та гордості за свою націю, яка, пройшовши серйозні випробування, створила свою незалежну державу. Поступово

Державний прапор - це символ духу і свободи нашої країни. Це символ всіх головних етапів ізвершень, які сталися протягом всіх років незалежної України. 
Наш державний прапор оточений багатовіковою славою, він вінчав великі перемоги, найважливіші

 

Губанову Тамару Олексіївну


З нагоди присвоєння почесного звання «Заслужений юрист України»(указ Президента України№168/2017 від 28 червня 2017 року)!

Випуск…Урочистості відбувалися у актовій залі Інституту післядипломної освіти Київського національного університету  імені Тараса Шевченка.
Щирі слова настанови на майбутнє пролунали від директора Коледжу к.ю.н., Заслуженого юриста УкраїниГубанової Тамари Олексіївни: «Ось і настав цей незвичайний день у нашій  фінансово-правовій родині.

Шануємо традиції Коледжу!

Студентське життя – це незабутні роки, які залишають назавжди свій слід у серці кожного студента. Студентське життя
час, який ті, хто його пережив, згадують як один із найяскравіших і насиченіших періодів у своєму житті.

Сучасні дослідження показують, що з об’ємного масиву інформації, який студенти отримують упродовж певного періоду навчання, в їхній пам’яті залишається лише його незначна частина. До того ж, така інформація швидко стає

Прийом на навчання іноземців та осіб без громадянства до Коледжу здійснюється згідно із Законами України "Про вищу освіту", Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства",

Вступ до Коледжу за ОКР «Молодший спеціаліст» для випускників 11-х класів
до Приймальної комісії подаються два сертифікати ЗНО:

Навесні доброю традицією стало проведення Спартакіади серед студентів Фінансово-правового коледжу. На відкритому полі стадіону «Локомотив» 24 квітня 2017року відбулися змагання зфутболу між студентами  1 та 2курсів.

 

Для студентів Фінансово-правового заняття спортом  є одним із проявів активного способу життя.

З приходом весни  у  Коледжі  заплановано багато спортивних змагань на відкритих майданчиках.

«Вибір професії – твоє майбутнє»

У Коледжі відбувся День відкритих дверей

Традиційно наш навчальний заклад відкриває двері для всіх бажаючих, які мріють отримати якісну освіту і стати справжніми висококваліфікованими фахівцями. Щороку у Фінансово-правовому коледжі проводяться консультації для учнів 9-10-х класів для вступу на навчання за ОКР молодший спеціаліст спеціальностей «Право» та «Фінанси, банківська справа і страхування». Розпочинаються консультативні заняття з 7 листопада 2016р., завершуються - 30 червня 2017 р.

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності - унікальна подія, яка відбувається до Дня української писемності та мови, що відзначається 9 листопада.

 Кожна людина повинна дотримуватись всіх вимог пожежної безпеки, і не лише знати теорію, а й вміти діяти у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Активні інноваційні методи викладання. Заняття-гра «Вежа» з розвитку креативності й командної роботи для студентів економічного факультету.

14 жовтня Фінансово-правовий коледж відзначає свій славний 22 рік народження.. Кожен навчальний заклад має свою історію. Історія Фінансово-правового коледжу – це перш за все історія людей, які в ньому працювали і працюють, навчалися і навчаються.

 

Лідія Костянтинівна Воронова – видатний вчений, Людина з великої літери, все своє життя присвятила становленню та розвитку фінансово- правової науки і пішла з життя 31 жовтня 2015 року…Пройшов рік,а пам'ять жива про цю принципову, чуйну, виважену, порядну, завжди стриману людину, вишукану жінку.

Першокурсникам присвячується!

1 вересня 2016 року у Фінансово-правовому коледжі відбулася посвята першокурсників у студенти і вручення їм студентських квитків . Тож цього дня найбільше хвилювалися першокурсники, які переступили поріг омріяного навчального закладу

Під час урочисті, що відбулася 8 липня 2016 року в Актовій залі Київського міського Будинку вчителя випускники Фінансово-правового коледжу денної та заочної форми навчання, які завершили свою підготовку за освітньо-кваліфікаційним рівнем « бакалавра» та «молодшого спеціаліста», отримали дипломи.