Новини (News)

Вітаю з Міжнародним днем студента!

Дорогі студенти Фінансово-правового коледжу!
Щиро вітаю вас з Міжнародним днем студента, який був започаткований
на Міжнародному студентському з‘ізді 17 листопада 1946 року!
Це свято об‘єднує студентів різних поколінь та різних країн, зближує і об‘єднує молодих людей усього світу,
бо це , насамперед, свято студентської солідарності, що не має ні меж, ні кордонів!
Студенти завжди були і будуть найволелюбнішою, найнезалежнішою  і найкреативнішою частиною людства!

Читати далі >

Конкурс «Моя прекрасна група-2018»

З нагоди Міжнародного дня студентів 15 жовтня у Фінансово-правовому коледжі відбувся один з найцікавіших студентських заходів - конкурс «Моя прекрасна група».
Ведучими цієї конкурсної програми були: студентка Світлана Тишечко 2 курс 2група, спеціальність "Право", молодший спеціаліст та студент Дмітрій Сігорських 1курс 1 група, спеціальність "Право", молодший спеціаліст.
Почесні місця зайняли члени компетентного жюрі у складі: директора Коледжу к.ю.н.,доц.,Заслуженого юриста України - Тамари Олексіївни Губанової, заступника директора з науково-методичної роботи – Тетяни Миколаївни Мулянової, голови Студентського парламенту Саміра Алієва (3курс, спеціальність "Право", молодший спеціаліст).

Читати далі >

18-ий радіодиктант єдності

9 листопада, у День української писемності й мови, прозвучав 18-ий радіодиктант єдності на хвилі Першого каналу Українського радіо. Радіодиктант, який проходить по всій Україні – не просто проводиться для того, щоб перевірити власну грамотність, а насамперед масштабний національний флешмоб. У Фінансово-правовому коледжі завжди шанують це свято. З 11-00 відбулась півгодинна підготовча робота. Радіодиктант  розпочався об 11:30. Наші студенти, викладачі та співробітники охоче взяли участь  у цьому заході.

Читати далі >

Запрошуємо на радіодиктант

Вісімнадцятий радіодиктант пролунає в ефірі Першого каналу UA: Українське радіо у День української писемності й мови.
Фінансово-правовий коледж чекає всіх охочих 9 листопада в 7 аудиторії о 10:45! Трансляція радіодиктанту розпочнеться зі вступної частини, а за півгодини відбудеться й сам диктант.

Читати далі >

Свято Halloween

Усім відомо, що Хелловін  - сучасне свято, яке відзначають в ніч з 31 жовтня  на 1 листопада. Слово походить від англ. Hallowe’en – скорочено від виразу All Hallows Eve –  День Всіх Святих. Хелловін вважається днем, коли духи всіх померлих повертаються на землю.
Символом свята є світильник у вигляді голови з гарбуза  (Ліхтар Джека).
Для цього свята характерними є розмальовування обличчя та переодягання. Переодягаються як діти, так і дорослі у костюми фей, привидів, духів, відьом, зомбі, скелетів та інших.

Читати далі >

Надруковано збірник матеріалів конференції Фінансово-правового коледжу

Фінансово-правовий коледж ділиться ще одним науковим здобутком своїх студентів. Надруковано збірник матеріалів науково-практичної студентської конференції "Актуальні проблеми права та економіки: сучасність та перспективи розвитку", що відбулася 11 квітня 2018 р. У збірнику висвітлено широке коло актуальних проблем права та економіки.

Читати далі >

Студенти Коледжу вшанували пам'ять визволителів

Щороку 28 жовтня Україна відзначає День звільнення від нацистської окупації. Цього дня 1944 року територію нашої країни остаточно залишили гітлерівські війська. З кожним роком віддаляються події однієї з найкривавіших воєн, яких зазнало людство. Війна — це частина історії нашої Батьківщини, пам’ять — частина духовності народу, а пам’ять про війну — це шана минулому. Дуже важливо, щоб захід, присвячений цій події, залишав глибокий слід у свідомості молодого покоління.
У Солом’янському районі відбулося покладання квітів до Меморіалу пам’яті воїнам, які віддали своє життя за свободу і незалежність України у1941-1945 роках.

Читати далі >

Коледжу 24 роки...

Осінь по-своєму прекрасна і приваблива своєю палітрою кольорів. Цієї пори року ми бачимо щедрість ланів і садів, швидка зміна осінніх декорацій.

Читати далі >

Заняття з пожежної безпеки

У Фінансово-правовому коледжі рятувальниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій Солом’янського району міста Києва було проведено практичні заняття з пожежної безпеки. Такі  заходи необхідні, оскільки вони позитивно впливають на психологічну готовність до нештатних ситуацій, підвищують рівень не лише теоретичних знань, а й практичних навичок, поліпшують обізнаність студентів та дають необхідну базу для швидкого та ефективного реагування у разі виникнення надзвичайних подій. 

Читати далі >

Екскурсія до Верховної Ради України.

Студенти другого курсу Фінансово-правового коледжу, побували на екскурсії  у єдиному органі законодавчої влади України.
Під час екскурсії Верховною Радою майбутні правовики детальніше ознайомилися із єдиним законодавчим органом державної влади України та на власні очі побачили дивовижні особливості інтер’єру.

Читати далі >

Вітаю з Днем Фінасово-правового коледжу!

Шановні колеги, дорогі студенти!

Щиро вітаю вас  з Днем Фінасово-правового коледжу!
Коледж відзначає свій 24 рік народження.
Наш Коледж – це велике родинне коло, де кожна людина огорнена теплом і турботою, особливо студентська молодь.

Читати далі >

Вітаємо зі святами

Вітаємо всіх  із Днем захисника України,
Днем Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці!
Бажаємо захисникам Вітчизни, а особливо тим, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави з цими радісними святами.

Читати далі >

День Юриста у Коледжі

Найщиріші привітання та побажання до Дня Юриста  висловила  директор Фінансово-правового коледжу, Заслужений юрист України, кандидат юридичних наук Тамара Олексіївна Губанова: «Юрист – це професія, яка навчає бути гідними, любити свою країну, поважати людей, яких доводиться захищати, і це найголовніше. Бажаю студентам- майбутнім юристам досягти професійних висот, з шаною ставитися до старших колег і завжди дотримуватись принципів верховенства порядку і права в щоденній практиці».

Читати далі >

З Днем юриста!

Вітаю з професійним святом Днем юриста! 
Усіх викладачів правознавчих дисциплін, усіх студентів спеціальності «Право»
та практикуючих юристів-випускників коледжу!

Читати далі >

З Днем працівника освіти

7 жовтня ми відзначаємо День працівників освіти. Це професійне свято  у яке відзначається роль і заслуги вчителів у процесі якісної освіти на всіх рівнях, а також їхній неоціненний внесок у розвиток суспільства.

Читати далі >

Мандрівка у минуле нашої планети

21 вересня 2018 року студенти, ОКР «молодший спеціаліст» 1 курсу 1, 2 групи спеціальності «Право» відвідали «Національний науково-природничий музей НАН України», що був заснований у 1966 році. Цей захід був організований з метою поглиблення знань з навчальної дисципліни «Біологія».

Читати далі >

Квест в музеї

27 вересня 2018 року студенти Фінансово – правового коледжу відвідали Національний музей історії України.
Юні дослідники мали можливість оглянути не тільки колекції провідних музеїв України, що представлені у фондах НМІУ, але і взяти участь у квест-змаганні.

Читати далі >

Екскурсія до святині «Софія Київська»

19 вересня цього року студенти, ОКР «молодший спеціаліст» 1 курсу 3 групи та 2 курсу 2 групи спеціальності Право  відвідали Національний історико-культурний заповідник «Софія Київська».Екскурсія організована в рамках вивчення предметів «Основи правознавства» і «Українська та зарубіжна культура».

Читати далі >