День фізичної культури і спорту України


        Європейські види спорту, такі як футбол і боротьба почали поширюватися в Україні з кінця XIX ст. Всій Європі було відоме ім’я українського борця греко-римського стилю Івана Піддубного.
        Багато перемог здобули українські спортсмени, виступаючи в різних видах спорту у складі збірних команд СРСР. Легендами українського спорту є стрибун Сергій Бубка (35 світових рекордів), футболісти Олег Блохін та Ігор Бєланов, відзначені «золотим м’ячем" як найкращі футболісти Європи.
         Визнана в світі і українська школа художньої гімнастики. Зірками цього виду спорту свого часу були Ірина Дерюгіна і Лариса Латиніна, яка завоювала 18 олімпійських медалей (9 золотих, 5 срібних та 4 бронзові) - це найбільше досягнення в історії олімпіад. Всього українськими спортсменами було завойовано більше чотирьохсот олімпійських медалей.
          Сьогодні на спортивному небосхилі України сяють нові зірки. Боксерів Володимира і Віталія Кличків, плавчиху Яну Клочкову, гімнастику Ганну Безсонову, легкоатлетку Жанну Пінтусевич, тенісиста Андрія Медведєва, футболіста Андрія Шевченка та багатьох інших знають далеко за межами України.
               Відповідно до розпорядження Солом’янскої районної державної адміністрації в місті Києві від 26.01.2017 №42 «Про затвердження календарного плану фізкультурно-спортивних та молодіжних заходів у Солом’янському районі м.Києва на 2017 рік» 16 вересня 2017 року з 9:30 до 13:30 год. в парку «Відрадний» за адресою : м.Київ , вул. Героїв Севастополя, 37-а, заплановано проведення Солом’янського легкоатлетичного пробігу з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту України.
         З метою популяризації розвитку оздоровчого та спортивного бігу серед молоді та мешканців району , підвищення масовості руху любителів бігу , пропагування здорового способу життя серед населення . Відповідальна за організацію студентів - Щеголєва Наталія Володимирівна.
         Студенти нашого коледжу прийняли активну участь в забігу. Найкращий результат серед наших студентів - 5:15.04, він належить студентці Науменко Діані , вона зайняла 3 місце.

Висловлюємо велику подякам нашим студентам ,які брали участь і забігу!
  

 
 

СПОРТИВНІ ДОСЯ
ГНЕННЯ НАШИХ СТУДЕНТІВ

Владислав ЖЕНЖЕРА студент 2 курсу економічного факультету, займається активно спортом і за призові місця нагороджений медалями:

 1. 2-ий тур Української ліги біатлоністів (2016), 1 місце.
 2. Чемпіонат України з сучасного п’ятиборства серед юнаків і дівчат, столичне «Гран-ПРІ», м. Львів (2016), 1 місце.
 3. ІІІ етап Дитячої ліги біатлоністів/тріатлоністів, м. Львів (2016), 1 і 3 місця.
 4. Чемпіонат України з сучасного п’ятиборства (2015), 1 місце. Чемпіонат України з сучасного п’ятиборства (2016), 3 місце.
 5. Чемпіонат України з триатлону (акватлону), м. Черкаси (2014)1 місце. 

Олександр БУБЛИК студент 2 курсу економічного факультету, займається п’ятиборством з 12 років, виконав КМС з чотирьохборства: плавання, стрільби, бігу, фехтування. За досягнення в естафеті на Чемпіонаті світу в Єгипті (Хургада) зайняв 2 місце, а в Туреччині в особистому заліку — 1 місце.

Денис ПАЩЕНКО студент 2 курсу економічного факультету  коледжу який нагороджений дипломом і медаллю за 2 місце на Всеукраїнському турнірі з рукопашного бою. Змагання присвячені воїнам АТО, що віддали своє життя за свободу України. 
 Спорт 

Спорт

 

 

СПОРТИВНІ  ДОСЯГНЕННЯ

Зимові юнацькі Олімпійські ігри 2012 ,   офіційно   відомі   як   Ігри I Олімпіади (2012 Winter Youth Olympics), проходили в Інсбруку з 13 по 22 січня 2012 року.

Понад 1000 спортсменів з 67 країн віком від 14 до 18 років під час Юнацьких Олімпійських ігор розіграли 63 комплекти нагород у 15 видах спорту (біатлон, бобслей, гірськолижний спорт, керлінг, лижне двоборство, лижні гонки, стрибки з трампліну, санний спорт, скелетон, сноубординг, фігурне катання, фристайл, хокей, швидкісний біг на ковзанах, шорт- трек).

Українська юнацька збірна на Іграх представлена 23 спортсменами у восьми видах спорту. Серед учасників збірної команди був і представник Фінансово-правового коледжу

? Дмитро Мицак, — гірськолижний спорт;

Серед переможців та призерів Кубку України з гірськолижного спорту є також студент Фінансово-правового коледжу Венглінський Олександр.

Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України  він нагороджений багатьма дипломами та медалями за призові місця з гірськолижного спорту.

 

У Софії (Болгарія) відбувся чемпіонат Європи з кікбоксингу WPKA. В першості континенту прийняла участь збірна команда України

в складі 8 чоловік. Загалом в змаганнях прийняли участь 250 спортсменів з 15 країн. Наша команда виборола 2 загальнокомандне місце, завоювавши 6 золотих, 5 срібних та 3 бронзових нагороди. Серед учасників цих змагань був і наш студент Паланичко Олег

Результатом його наполегливої праці є нагороди:

Срібні медалі (5)

1) Шаповалов Борис, селф-дефенс; 2) Гуцалюк Ігор, лоу-кік;

3) Коровай Денис, семі-контакт; 4) Дем’яновський Вячеслав, косікі-контакт;

5) Паланичко Олег, лайт-контакт.

Бронзові медалі (3)

1) Полосенко Дмитро, селф-дефенс; 2) Шпак Сергій, косікі-контакт; 3) Паланичко Олег, косікі-контакт.

 

 

 

 

 

 

Хочеться відзначити також і наступних наших студентів, які мають відмінні результати у спорті, а саме:

?Дудукін Антон (кікбоксинг — лайт-контакт), учасник Чемпіонату Подільського району 2007 р. (1 місце). На Чемпіонаті Києва 2009—2010 рр. зайняв 1 місце.

Крижовий Денис, кандидат у майстри спорту по плаванню (брас), учасник Чемпіонату Києва 2009 р., зайняв 2 і 3 місце.

Тож, бажаємо успіхів,подальших спортивних досягненьі рекордів!

 

 

За спортивні досягнення – вручено Кубок Коледжу , грамоти та медалі учасникам спортивних змагань  -  гравцям  футбольної  команди «Легіон»:

{gallery slider=boxplus.carousel slider:positioning=center slider:edges=blurred }sport_nagorod_17years{/gallery}

 

Команда «Легіон»:

1.  Скіданов Артем - IVкурс, юр.ф-т капітан команди

2Астровський Артем - IIкурс  юр.ф-т

3.   Горщицький Антон – II курс  ек.ф-т

4.   Забарчук Дмитро  - IVкурс юр.ф-т  «Кращий гравець матчу

5.   Кучеренко Олександр –I курс юр.ф-т

6.   Разуваєв Денис – IVюр.ф-т

Команда «Арсенал»:

 1. Альохін Олександр – I курс юр.ф-т  капітан команди
 2. Едоков Олександр - II курс ек.ф-т
 3. Мартиненко Назар – I курс юр.ф-т
 4. Перевертак Володимир – Iкурс юр.ф-т
 5. Скібіцький Роман – I курс юр.ф-т
 6. Стукало Михайло – II курс ек.ф-т