На спортивному стадіоні «Локомотив» 08 жовтня 2015р. відбулася Спартакіада. Змагання проходили між командами студентів 1-2 курсів юридичного та економічного факультетів Фінансово-правового коледжу.

Студентська Спартакіада

На спортивному стадіоні «Локомотив» 08 жовтня 2015р. відбулася Спартакіада. Змагання проходили між командами студентів 1-2 курсів юридичного та економічного факультетів Фінансово-правового коледжу.

У програмі Спартакіади: змагання з бігу на дистанціі? 30 метрів, стрибки через скакалку, волеи?бол, пляжний волейбол, футбол, підтягування на високіи? перекладині.

У всіх видах змагалися окремо і хлопці, і дівчата.

Дух спортсменів видався бои?овим, що чудово помітно за результатами ігрового дня.

Відмінно виступили спортсмени, які здобули командну перемогу в змаганнях і посіли 1 місця:

Волейбол серед дівчат:

  1. Репінська Юлія - 1 курс, 2 група спеціальність «Правознавство» ОКР «молодший спеціаліст»;
  2. Зікункова Аріна -1 курс, 2 група спеціальність «Правознавство» ОКР «молодший спеціаліст»;
  3. Поправка Валерія -1 курс, 2 група спеціальність «Правознавство» ОКР «молодший спеціаліст»;
  4. Панасюк Анастасія -1 курс, 2 група спеціальність «Правознавство» ОКР «молодший спеціаліст»;
  5. Рогульська Софія -1 курс, 1 група спеціальність «Правознавство» ОКР «молодший спеціаліст»;
  6. Приходько Юлія - 1 курс, 1 група спеціальність «Правознавство» ОКР «молодший спеціаліст».

Пляжний волейбол серед хлопців:

  1. Кошелев Ілля – 2 курс, спеціальність «Фінанси і кредит» ОКР «молодший спеціаліст»;
  2. Холошня Володимир – 2 курс, спеціальність «Фінанси і кредит» ОКР «молодший спеціаліст».

Футбол:

  1. Мстоян Джонік - 1 курс, 2 група спеціальність «Правознавство» ОКР «молодший спеціаліст»;
  2. Амбарцумян Рафік - 1 курс, 3 група спеціальність «Правознавство» ОКР «молодший спеціаліст»;
  3. Братиця Андрій - 1 курс, 1 група спеціальність «Правознавство» ОКР «молодший спеціаліст»;
  4. Марченко Євгеній - 1 курс, 2 група спеціальність «Правознавство» ОКР «молодший спеціаліст»;
  5. Шовгун Олександр – 2 курс, 2 група спеціальність «Правознавство» ОКР «молодший спеціаліст»;
  6. Соболевський Гліб - 2 курс, 2 група спеціальність «Правознавство» ОКР «молодший спеціаліст»;
  7. Коваленко Олександр - 2 курс, 2 група спеціальність «Правознавство» ОКР «молодший спеціаліст»;
  8. Вірченко Максим - 2 курс, 2 група спеціальність «Правознавство» ОКР «молодший спеціаліст».

В індивідуальному заліку:

Змагання з бігу на дистанціі? 30 метрів:

Костюченко Дмитро - 2 курс, 1 група спеціальність «Правознавство» ОКР «молодший спеціаліст».

Стрибки через скакалку:

Гончарук Наталія - 1 курс, 3 група спеціальність «Правознавство» ОКР «молодший спеціаліст».

Підтягування на високіи? перекладині:

Яхно Денис - 2 курс, 1 група спеціальність «Правознавство» ОКР «молодший спеціаліст».

Тож вітаємо всіх учасників змагань!

Бажаємо всім студентам берегти здоров’я та активно заи?матися спортом.