Фінансово-правовий коледж

заклад вищої освіти з 1994 року

Екскурсії (Excursions)

Наші студенти відвідали PinchukArtCentre

Вчора наші студенти відкривали для себе світ сучасного мистецтва та відвідали PinchukArtCentre🖼
Нові емоції, неймовірні враження, цікаві нетрадиційні музейні експозиції, а найголовніше - щирий захват студентів та задоволення від спілкування з однокурсниками😊
Ми завжди прагнемо до різностороннього розвитку наших студентів та намагаємося організувати позанавчальний час цікаво і пізнавально, наскільки в сучасних реаліях це можливо.
Приєднуйся до наших ініціатив і пропонуй свої!
Фотозвіт нашої зустрічі ⬇️

Читати далі >

Студенти Коледжу відвідали офіс юридичної компанії Everlegal

24 листопада, студенти юридичного факультету Коледжу, в рамках проєкту Національний тиждень молоді в компаніях “Job Shadowing Week”, відвідали офіс юридичної компанії Everlegal.
EVERLEGAL - це незалежна українська юридична фірма із секторальним фокусом. Компанія, заснована у 2015 році, сьогодні об'єднує 50 юристів та входить у ТОП-15 юридичних фірм України. Компанія займається корпоративної, судовою, трудовою, кримінальною та іншими практиками. Особливістю Everlegal є неймовірний корпоративний дух. Фірма пропагує сталий розвиток, підтримує зелену енергетику, екологічні ініціативи, залучає своїх працівників до здорового життя та є велодружнім бізнесом. Також Everlegal цінують підтримку один одного, є дуже дружніми та цінують успіх своїх клієнтів.

Читати далі >

У пошуках скарбів.

18 жовтня 2021 року студенти 1 курсу 4 групи спеціальності 081 Право, ОПС «фаховий молодший бакалавр» взяли участь в історичному квесті у Національному музеї історії України. В ході заходу студенти шукали відповіді на історичні загадки, ребуси, задачі. Учасникам довелося не лише проявити гострий розум, але й кмітливість та продемонструвати глибокі історичні знання. Багата експозиція музею, хоч і відволікала від пошуку, але одночасно заворожувала майбутніх юристів. Кожна з трьох команд: меценати, історики та археологи - успішно знайшла підказки та дісталась до головного скарбу!

Читати далі >

Зустріч із випускником Коледжу Едгаром Бровді

У четвер, 21 жовтня відбулася зустріч із випускником Фінансово-правового коледжу Едгаром Бровді. Лекція проходила у World of comics на Сагайдачного - одному із чотирьох магазинів мережі.
Едгар розповів про шлях розвитку своєї компанії від маленького інтернет-магазину до мережі з чотирьох локацій офлайн із більш ніж 7000 різновидами товару. Поділився викликами і труднощами, які перед ним стояли і тим, чим надихався і які цілі переслідував.
Випускник говорив про те, яке майбутнє бачить для гік-ринку України, про практику провідних світових компаній у цій галузі, ділився своїм практичним та академічним досвідом та надав корисні поради студентам щодо їх майбутньої роботи.
Головний посил: вірити у свою справу за будь-яких умов та не боятися розвивати малий бізнес в Україні!
Наприкінці лекції всі отримали подарунки у виді тематичної продукції від World of comics та відповіді на безліч запитань, які виникли у зацікавлених студентів.

Читати далі >

Відвідали музей «Становлення української нації»

22 вересня студенти 2 курсу ОС «бакалавр» спеціальності 081 Право відвідали музей «Становлення української нації». Це перший в Україні інноваційний музей історії, де минуле поєднується з сучасними технологіями.
За 2 години студенти з задоволенням ознайомились з багатовіковою історією української нації. Усі були в захваті від квесту, пройшли через 25 експозицій та побачили сюжети з абсолютно реалістичними 3-D фігурами видатних постатей: королів та гетьманів, військових та вчених, артистів та спортсменів.
Це надсучасний музей, у якому оживають славетні сторінки нашої держави.
Студенти побачили рекорд України - свічку, створену з воску, зібраного з усієї України- що символізує єдність часу та нації.
Дізнались чому правильно говорити «киримли»- не «кримські татари» та чому?

Читати далі >