Екскурсії (Excursions)

Виставка Ukraine WOW

19 листопада студенти Коледжу відвідали інтерактивну виставку Ukraine WOW, яка розміщується біля 14-ої колії у новому виставковому просторі столиці будівлі Багажного відділення з рампою (3000 квадратних метрів, 7 тематичних блоків, унікальні експонати та інсталяції).
 Студенти 2-го курсу ОС «бакалавр» і 1-го та 3-го курсу ОКР «молодший спеціаліст» зробили неймовірну подорож Україною у часі та просторі!
Усі лишились в захваті від можливості побачити
пейзажи України, стіни з бурштину та інсталяції з блискучого антрациту, останній автопортрет Казимира Малевича, скульптури Олександра Архипенка, унікальні абетки Георгія Нарбута та як уміло виготовляють унікальні українські гобелени.
Неймовірні враження справив на студентів рожевий вагон, у якому звучать сни та мрії, а також віртуальна реальність в якій можна літати над Батьківщиною-матір’ю, гуляти відновленим Невицьким замком та зсередини побачити «дев'ятку» — найпотужнішу доменну піч у Європі.
 Ukraine WOW — спроба наново відкрити свою країну, ще раз переконатися в тому, наскільки вона прекрасна. І нарешті усвідомити, що Україна може бути "вау" настільки, наскільки "вау" є ми самі.

Читати далі >

Подорож до Львова

Минулого тижня наші студенти відвідали надзвичайне місто – Львів. Ця подорож принесла мільйон неймовірних вражень, емоцій, кожен віднайшов для себе щось цікаве. Дійсно, про архітектуру цього міста можна говорити без зупину. Ми відвідали такі цікаві місця як оперний театр, Високий замок, Львівська копальня кави, Центральна ратуша, собор Юра, Домініканський собор, які виконані в стилі бароко. Личаківський цвинтар, який поступово став своєрідним музеєм надмогильної скульптури і архітектури під відкритим небом. Зараз кладовище  займає 42 га,  на території якого є поховання понад 400 тисяч людей.

Читати далі >

Екскурсія до Музею історії Київського національного університету імені Тараса Шевченка

З початком нового навчального року у Фінансово-правовому коледжі розпочалися екскурсії.
Кожен знає Київський національний університет імені Тараса Шевченка - символ національної освіти. Гарною традицією є співпраця Коледжу з Університетом.
Для студентів 1 курсу 3 групи була організована цікава та пізнавальна екскурсія до Музею історії Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Читати далі >

Найзагадковіший Кловський палац

Студенти юридичного факультету Коледжу- молодші спеціалісти 3 курсу 1 та 2 групи  побували у Кловському палаці, де зараз розміщений Верховний суд України.
Це найзагадковіший палац Києва: будинок на Печерську пережив кілька воєн і вражає своєю красою. Палац побудований на землі Києво-Печерської лаври.
У будівлі  Верховного суду діє музей, де можна побачити мантії і нагрудні знаки суддів різних епох. 
У будівлі – найшикарніші зали. На першому – зал для конференцій. Стіни прикрашені голубами – символами миру і снопами пшениці. 

Читати далі >

Візит студентів до компанії "Havas»

Студенти економічного факультету Коледжу відвідали офіс компанії "Havas" у Києві - однієї з найбільших компаній маркетингових комунікацій світу. Тут працює понад 20000 співробітників. Директори відповідних напрямів ознайомили студентів з особливостями роботи на ринку України, відповіли на запитання. Зустріч дозволила студентам оцінити масштаби бізнесу в Україні та зрозуміти, наскільки теоретичні знання необхідні, щоб досягти практичних економічних успіхів у відповідній діяльності.

Читати далі >