Новини (News)

Реєстрацію на платформі дистанційної освіти

Реєстрацію на платформі дистанційної освіти Фінансово-правового коледжу для студентів відкрито!
Реєстрація є обов’язковою для всіх студентів Коледжу з метою продовження навчання в онлайн режимі. Для того, щоб зареєструватись, потрібно виконати наступні кроки:

1) перейти на сторінку за посиланням https://fpk.synergy.kiev.ua
2) обрати опцію «Реєстрація»
3) ввести E-mail, який буде прив'язаний до вашого облікового запису
4) підтвердити E-mail: на ваш E-mail буде надіслано лист з посиланням активації. Зверніть увагу, що він може потрапити в папки: СПАМ, СОЦ.мережі тощо
5) активувати свій обліковий запис
6) заповнити анкету

Читати далі >

Осінь завітала на подвір’я Коледжу!

Осінь завітала на подвір’я нашого Коледжу яскравим різнобарв’ям хризантем. Білі, жовті, червоні, рожеві кущі  розбавили осінню палітру грайливими фарбами. А «Студентський сквер» поповнився ніжними форзиціями, які на провесні зігріють парк Коледжу жовто-лимонними суцвіттями. Далі буде…

Читати далі >

TEAM BUILDING

Студентство – час, коли ми зустрічаємо справжніх друзів на всі роки. Тому дружні стосунки, підтримка одне одного, відчуття справжнього колективу  дуже важливі з перших днів навчання.
Саме тому ми, студенти першого курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», взяли участь у цікавому team building квесті, метою якого було познайомитись та згуртувати групи.  Завдяки цікавим конкурсам та іграм  ми зблизилися між собою, адже  в  кожній з чотирьох команд були студенти з різних груп. Злагодженість та командна робота допомогла нам зрозуміти, хто ким є та знайти спільну мову. Завдяки різноманітності завдань кожен зміг проявляти себе та свої таланти! Хтось переміг в завданнях на логічне мислення, хтось на точність та терпіння, а хтось скористався фантазією та вигадливістю.

Читати далі >

Відбулось практичне заняття з дисципліни «Криміналістика»

21 вересня 2020 року відбулось практичне заняття з дисципліни «Криміналістика» на тему: «Складання план-схеми огляду місця події при виявленні трупа» для студентів 4-го курсу  спеціальності 081 Право, ОС «бакалавр».
Студенти мали змогу відчути себе у ролі слідчого, судового експерта, криміналіста, кримінального фотографа та інших учасників кримінального процесу.  Симуляція огляду місця події відбулась на внутрішньому дворі Коледжу. Студенти навчились складати процесуальні документи та дізнались, як застосовувати криміналістичну теорію на практиці із застосуванням відповідних засобів та підходів.

Читати далі >

Практичне заняття з дисципліни «Криміналістика»

До уваги студентів 4-го курсу
спеціальності 081 Право ОС «бакалавр»!

Відбудеться практичне заняття з дисципліни «Криміналістика» на тему:
«Складання план-схеми огляду місця події при виявленні трупа»
 
Студенту потрібно мати під час практичного заняття:
 1. 5 аркушів паперу формату А4;
 2. Ручка;
 3. Олівець;
 4. Гумка;
 5. Лінійка-трикутник.

  Читати далі >

Про інструменти фасилітації

Шановні викладачі та усі учасники освітнього процесу. Ми знаємо, що Ви опановуєте нові форми та механізми для ефективної роботи у сфері дистанційної освіти. Тому пропонуємо Вашій увазі інструменти фасилітації для проведення ефективних навчальних заходів в онлайн-форматі.

Примітка: Фасилітація
від англ. facilitation — допомога, полегшення, сприяння) — це організація процесу колективного розв'язання проблем у групі,
який керується фасилітатором (викладачем, керівником).
Це одночасно процес та сукупність навичок,
які дозволяють ефективно організовувати обговорення складної проблеми
 без втрат часу та за короткий термін виконати
усі заплановані дії із максимальним залученням учасників процесу.

Читати далі >

Розпочався курс юридичної письмової англійської в Університеті

Cтуденти Коледжу долучилися до курсу «Legal Writing in English» з професором Юридичного факультету Арканзаського Університету (США) Крістофером Келлі!
Курс читається виключно англійською мовою. Тому це чудова можливість для учасників удосконалити свою розмовну англійську та опанувати ділову англійську мову у юридичній сфері.
Зазначимо, що заняття відбуваються на базі American Common Law Centre Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.
Враженнями від курсу діляться наші студенти!

Читати далі >

Організація навчального процесу з 17 вересня 2020 року

З 17 вересня 2020 року навчальний процес починається для студентів 1-го курсу освітнього ступеня «бакалавр» спеціальностей «Право» та «Фінанси, банківська справа та страхування» та студентів всіх старших курсів.
Враховуючи поточну епідеміологічну ситуацію та рекомендації Міністерства освіти і науки, Міністерства охорони здоровя України, заняття будуть проходити у змішаній формі: частково за допомогою сервісу Zoom, частково в аудиторіях Коледжу. До 02 жовтня триватиме теоретичне навчання у формі лекцій, після чого розпочнуться семінарські заняття.
На сайті Коледжу у розділі «Розклад занять» розміщено інструкцію щодо користування сервісом Zoom та власне розклад занять для всіх курсів та груп.
Згодом розпочнеться використання онлайн платформи Коледжу для зручної та централізованої організації навчального процесу: йде підготовка до реєстрації студентів та наповнення навчальних дисциплін викладачами. Про початок реєстрації кожній групі повідомить куратор та надішле детальну інструкцію.

Читати далі >

Презентація онлайн платформи Коледжу

15 вересня відбулась презентація онлайн платформи Коледжу https://fpk.synergy.kiev.ua/ за участю розробника Івана Волкова та колективу Фінансово-правового коледжу.
Технології в глобалізованому світі змінюються й удосконалюються неймовірно швидко, а тому закладам освіти в умовах обмежень проведення аудиторних занять потрібні надійні інструменти для реалізації дистанційного навчання на належному рівні. Якість навчання студентів – пріоритетне завдання для Фінансово-правового коледжу, а онлайн платформа покликана не тільки забезпечити безперервне навчання, але і значно удосконалити його.

Читати далі >

Virtual English Speaking Club

Новий навчальний семестр для учасників English speaking club розпочався з відкриття нових можливостей! Наші студенти долучилися до розмовного клубу з носіями мови від America House!
Викладачем та ведучою клубу є Клер Менінг (Claire Manning), резидент Американського дому у Києві.
Зустріч пройшла на платформі Microsoft Teams, що значно розширило можливості спілкування онлайн для великої кількості учасників. А завдяки цікавим інтерактивним вправам та медіа студенти мають змогу не тільки дискутувати на задану тему, а й опановувати нові фрази, граматичні конструкції та сленг.
Своїми враженнями діляться як постійні, так і нові учасники клубу English speaking club:
"Зустріч дуже сподобалася: дізналася багато нових слів і сам формат міні груп мені здається найліпшим та найкомфортнішим. Отримала велике задоволення і досвід." – Павліковська Маргарита-Луїза, студентка 2-го курсу ОКР "молодший спеціаліст" спеціальності 081 Право.

Читати далі >

Заняття в еко-аудиторіях

Комфортна вереснева погода дозволяє продовжувати навчальні заняття в еко-аудиторіях: цього тижня просто неба було проведено лекції зі всесвітньої історії, хімії, фізики, біології та інших навчальних дисциплін для студентів 1-х курсів ОПС «фаховий молодший бакалавр» спеціальностей 081 Право та 072 Фінанси, банківська справа та страхування.
Студенти в захваті від такого формату навчання: теплий вітер, зручне розташування і більш дружня атмосфера наповнили цими днями освітній процес.

Читати далі >

Тренінг з використання онлайн платформи Коледжу

9 вересня відбувся тренінг з використання онлайн платформи Коледжу для організації дистанційного навчання.
Протягом трьох годин викладачі знайомились з функціями та можливостями онлайн платформи, навчались створювати лекційні та семінарські заняття, проводити тестовий контроль.
Онлайн платформа Коледжу – це захищене середовище: всі користувачі мають обмежені права, необхідні для користування; успішність студентів фіксується у загальному журналі групи, але кожен окремий студент може продивитись лише власні оцінки; навчальні матеріали доступні для завантаження лише з дозволу викладача.
Загалом враження від онлайн платформи позитивні, про що свідчать відгуки викладачів:

Читати далі >

Legal Writing in English with professor Christopher R. Kelley

ЗАПРОШУЮТЬСЯ СТУДЕНТИ КОЛЕДЖУ!
Розпочинається осінній семестр курсу «Legal Writing in English» з професором Юридичного факультету Арканзаського Університету (США) Крістофером Келлі!
Курс рекомендований студентам 2-го та 3-го курсу ОКР Молодший спеціаліст та ОС Бакалавр усіх курсів СПЕЦІАЛЬНОСТІ 081 ПРАВО!
Заняття проводитимуться на базі American Common Law Centre Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Читати далі >

Алгоритм дій у разі виявлення ознак гострого респіраторного захворювання

Міністерство освіти і науки України рекомендує алгоритм дій для керівників закладів фахової передвищої та вищої освіти у разі виявлення у здобувачів, викладачів або працівників ознак гострого респіраторного захворювання.
Якщо у здобувача під час навчання з’явилися ознаки гострого респіраторного захворювання:
1. Студент має одягнути маску та перейти до спеціально відведеного приміщення, що добре провітрюється, та проінформувати попередньо визначену уповноважену особу закладу освіти;
2. Уповноважена особа відправляє здобувача з підозрою додому з рекомендаціями звернутись за медичною допомогою, за потреби викликає швидку допомогу. У разі виявлення ознак у неповнолітньої особи спочатку інформуються батьки;

Читати далі >

Фінансово-правовий коледж розпочав 2020-2021 навчальний рік.

Коледж радий вітати нове покоління студентів-першокурсників, для яких навчальні заняття розпочалися вже з 2-го вересня. За час карантину всі засумували за спілкуванням з однолітками і навіть за навчанням, тому з радістю вітають один одного, хоча і більш соціально відповідально.
Розклад занять розроблено з урахуванням рекомендацій Міністерства  освіти і науки та Міністерства охорони здоров’я України. Навчальні заняття для різних груп студентів починаються з 20-хвилинним інтервалом. Особливо студенти радіють проведенню занять просто неба: на свіжому повітрі розташовані «еко-аудиторії», де успішно пройшли заняття зі всесвітньої історії та зарубіжної літератури.

Читати далі >

Посвята у студенти

02 вересня 2020 року відбулася урочиста Посвята у студенти 1-х курсів ОПС «фаховий молодший бакалавр» 4-х груп спеціальності 081 Право та 2-х груп спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування.
Фінансово-правовий коледж радо зустрів нове поповнення першокурсників. Святкова і водночас невимушена атмосфера, щасливі обличчя, серйозні, спрямовані у майбутнє погляди, піднесений настрій, яскраві емоції... Саме у такій обстановці  відбулася посвята першокурсників.
Вітаємо, студентів, викладачів та весь колектив Коледжу з початком нового 2020-2021 навчального року та новим поповненням у нашу студентську сім’ю!

Читати далі >

Запрошуємо до English speaking club!  

Запрошуємо першокурсників долучитися до розмовного клубу англійської мови English speaking club на базі Фінансово-правового коледжу.

Рівень вашої англійської не важливий. Якщо бажаєте удосконалити свою англійську, але Вам бракує практики, приєднуйтеся до дружньої компанії English speaking club!
На Вас чекають:
 • Щотижнева розмовна практика англійської у дружній компанії!
 • Цікаві вправи та вікторини!
 • Онлайн-зустрічі з носіями мови!

  Читати далі >

Вітаємо з Днем знань!

Шановні студенти, науково-педагогічний склад та адміністративні співробітники Коледжу!

Вітаємо Вас з Днем знань та початком нового навчального року!

Студентам бажаємо наполегливості, працьовитості, впевненості у власних силах, прагнення до знань, а всім викладачам – міцного здоров’я, терпіння, творчої наснаги, щастя і благополуччя. Нехай ваша щоденна самовіддана праця примножить добро у світі, буде легкою і радісною від щедрої любові до студентів та колег!
З особливим теплом хочеться привітати першокурсників. У Вас починається нова сторінка життя. Використайте у повному обсязі всі можливості, які надає Вам статус студента, і в навчанні, і в громадському та культурному зростанні. Щастя Вам і невичерпної енергії у всіх починаннях!

Читати далі >