Новини (News)

Вітаємо випускників!

Екзаменаційна комісія завершила свою роботу з проведення підсумкової атестації, що знаменувало завершення ще одного етапу для студентів випускних курсів.
Випускні іспити успішно склали студенти денної та заочної форми навчання спеціальностей «Право» і «Фінанси, банківська справа та страхування» освітніх ступенів "бакалавр" та "молодший спеціаліст".
Для когось складений випускний іспит став перепусткою до майбутнього навчання в магістратурі, підсумком наполегливого багаторічного навчання та свідченням належного високого рівня знань за фахом, які випускники будуть реалізовувати вже на своїх робочих місцях!
Студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» запрошуємо для продовження навчання за освітнім ступенем «бакалавр».
Щиро вітає з успішним складанням випускних іспитів студентів, бажаємо всім випускникам великих злетів у майбутньому й досягнення своїх професійних цілей!

Читати далі >

Випускні іспити!

Для студентів випускні іспити – це надзвичайно важливий момент, адже вони повинні підтвердити рівень здобутих у Коледжі теоретичних знань та практичних умінь.
 
З 16 червня 2021 року у Коледжі розпочинає свою роботу Екзаменаційна комісія, яка проведе випускні іспити для студентів.
 
Атестація випускників проводиться шляхом заповнення екзаменаційної
роботи у формі Google-анкети на офіційному вебсайті Коледжу у розділі

До уваги абітурієнтів!

До уваги абітурієнтів!

З 29 червня до 13 липня включно буде проходити прийом документів до Фінансово-правового коледжу.
Графік роботи Приймальної комісії: понеділок-субота з 9:00 до 18:00.

Документи, які необхідно подати:
 1. 1. Ксерокопія ID-картки.
 2. 2. Ксерокопія реєстраційного номера облікової картки платника податків.
 3. 3. Свідоцтво про здобуття базової середньої освіти та додаток до нього з оцінками.
 4. 4. 4 фото розміром 3*4 см.
15 липня 2021 року перший вступний іспит з історії України або математики за вибором абітурієнта.
19 липня 2021 року другий вступний іспит з української мови.  

Читати далі >

Онлайн-курс з основ парламентаризму

Запрошуємо усіх бажаючих долучитись до онлайн-курсу з основ парламентаризму від Освітнього Центру Верховної Ради України.
Пройти курси можна за посиланнями: «Наш парламент: розуміємо та впливаємо»
Після проходження курсів слухачі ознайомляться із загальними засадами та принципами парламентаризму в Україні, структурою та діяльністю Верховної Ради України, поглиблять розуміння місця і функцій парламенту у структурі органів державної влади України, можливостей взаємодії громадян з парламентом, а також усвідомлять необхідність взаємодії громадян із парламентом.
Курси були розроблені за підтримки Програми USAID Рада, яка впроваджується Фондом «Східна Європа».
Подробиці за посиланням:
https://www.facebook.com/educationcenterofVRU/

Читати далі >

Summer English programs at America House

Літо – найкращий час для того, щоб відкривати для себе щось нове.
Пропонуємо нашим студентам безкоштовно долучитися на літні заходи від Американського дому у Києві America House!
Усі зустрічі проходять в онлайн форматі. Участь за попередньою реєстрацією.
 
Щопонеділка
з 17:00- 18:00.
Дізнавайся більше про американську культуру та літературу, а також останні новини світу і водночас удосконалюй свої Reading та Speaking skills.

Вітаємо із Днем Києва!

Ми живемо в найчарівнішому місті України, вулиці й парки якого купаються в білосніжній каштановій повені. Київ – це частинка нашої душі, сповнена добром, радістю та безмежною любов’ю.
В останні вихідні травня ми відзначаємо свято, близьке для кожного з нас – День древнього і вічно молодого Києва. Саме в цьому славетному місті студентство здобуває знання і робить свої перші кроки в кар'єрі, видатні наукові роботи, створюють нові проекти. Київ – місто знань та любові. Неповторна архітектура і краєвиди з особливою аурою надихають на звершення.
В цей теплий весняний день бажаємо вам щастя, достатку й здійснення мрій, а нашому красеню-Києву – процвітання та злагоди під мирним небом України!
Зі святом!

Читати далі >

28 травня відбудеться ЗНО з математики.

Тестування розпочнеться об 11:00, до пункту тестування повинні прибути  не пізніше 10:50. Рекомендуємо пройти процедуру допуску з 10:25 до 10:35. Учасників, які запізнилися, до пункту проведення пробного ЗНО не допускатимуться.
Для допуску до пунктів тестування учасникам потрібно мати:
 • оригінал документа, за яким вони реєструвалися для участі в пробному ЗНО (ID-карта);
 • запрошення-перепустку (розміщена в особистому кабінеті учасника ЗНО на сайті https://zno.testportal.com.ua/info/login) ;
 • засоби індивідуального захисту – маски (зокрема, виготовлені самостійно) або респіратор.
Рекомендовано мати при собі дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також (за бажанням) прозору пляшку з питною водою, антисептик для рук.

Читати далі >

Вітаємо з Днем народження!

Вельмишановна Тамаро Олексіївно!
Від всього Вашого студентського та трудового колективу прийміть найщиріші вітання!
Дозвольте побажати Вам натхнення у втіленні задуманого, міцного-міцного здоров`я, невичерпних сил, любові та щастя.
Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у службових справах - підтримка однодумців,
нехай посміхається вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята
наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних і близьких.
Ви надихаєте на звершення, цінуємо кожну мить з Вами – мудрим та успішним керівником!
То ж нехай в Вашій душі, зігрітій сонцем і любов’ю, завжди живе весна та додає життєвої енергії!

Читати далі >

Онлайн лекція «Право на безпечне для життя та здоров'я довкілля»

19 травня 2021 року для студентів Фінансово-правового коледжу проведено другу онлайн лекцію «Право на безпечне для життя та здоров'я довкілля» (zoom платформа).
Студенти Коледжу мали змогу дізнатись у які саме служби потрібно звертатись із запитами про охорону довкілля та як ми можемо дізнатись про стан повітря чи якість води у своєму регіоні. Спікер заходу - Юлія Мірошніченко розповіла студентам про сучасні еко-застосунки (наприклад SaveEcoBot) та що таке «територія смарагдової мережі».
Висловлюємо щиру подяку працівникам Департаменту моніторингу економічних прав Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за роз’яснення основних прав громадян на одержання екологічної інформації.
Завантажити сертифікат учасника можна за посиланням!

Читати далі >

З Днем вишиванки!

Фінансово-правовий коледж вітає усіх із чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки!
Українська вишиванка - це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг!
День вишиванки святкують щороку в третій четвер травня. Ідея акції «Всесвітній день вишиванки» виникла у 2006 році і належить студентці Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Лесі Воронюк. Вона запропонувала одногрупникам та студентам обрати один день і разом одягнути вишиванки.
Протягом наступних років свято розрослося до всеукраїнського рівня, до нього почала долучатися українська діаспора з різних країн.
Сьогодні День вишиванки підтримають у більш ніж 50 країнах світу.
У Коледжі студенти щороку готуються та відзначають цей день, і карантин у жодному разі не стане на заваді чудової традиції: наші найгарніші студенти залюбки долучилися до свята.
Нехай це свято зітре кордони й об'єднує українців по всьому світу. Чудового настрою та вражень!

Читати далі >

Поради для підвищення концентрації під час сесії

Заліково-екзаменаційна сесія є відповідальним моментом у житті кожного студента. Однак, цей період дуже часто супроводжується виникненням певних психо-фізіологічних ознак. З'являється втома, підвищується рівень стресу та виникає прокрастинація. Таким чином, навіть при сильному бажанні зосередитися на вивченні матеріалу, знижується рівень мозкової продуктивності та спадає концентрація. Знайомо?
Пропонуємо поради для підвищення концентрації під час сесії.
 • Достатньо відпочивай
На концентрацію та енергійність впливає стан нашого організму. Для того, щоб організм почувався добре, потрібно висипатися. Гарний сон забезпечує необхідне відновлення клітин мозку та, відповідно, його  когнітивних функцій, щоб ми могли чудово працювати наступного дня. Вченими доведено, що для дорослої людини сон має бути від 7 до 9 годин на добу. Для підлітка ж - від 8 до 10 годин на добу.

Читати далі >

Пробне ЗНО - 15 травня 2021

У суботу, 15 травня 2021 року, відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання у Києві та Миколаївській області.
Тестування розпочнеться об 11:00, допуск до пунктів проведення пробного ЗНО триватиме з 10:15 до 10:50. Учасників, які запізнилися, до пункту проведення пробного ЗНО не допускатимуть.
Для допуску до пунктів тестування учасникам потрібно мати:
 • оригінал документа, за яким вони реєструвалися для участі в пробному ЗНО;
 • запрошення-перепустку;
 • засоби індивідуального захисту – маски (зокрема, виготовлені самостійно) або респіратор.
Рекомендовано мати при собі дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також (за бажанням) прозору пляшку з питною водою, антисептик для рук.
Адресу пункту  тестування зазначено в запрошенні-перепустці, розміщеній в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО на сайтах відповідних регіональних центрів оцінювання якості освіти.
Під час допуску до пункту тестування необхідно буде пройти термометрію та ідентифікацію учасників пробного ЗНО.
Всі учасники зобов’язані дотримуватися протиепідемічних заходів як до входу до пунктів тестування, так і протягом усього періоду оцінювання: вони мають перебувати в масках або респіраторах, дотримуватися соціальної дистанції з іншими учасниками тестування.

Запрошуємо долучитись до лекції!

Запрошуємо усіх бажаючих долучитись до лекції «Право на безпечне для життя та здоров’я довкілля».
19 травня о 13:30 працівники Департаменту моніторингу економічних прав Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини проведуть у режимі відеоконференції лекцію «Право на безпечне для життя та здоров’я довкілля».
Ця лекція є  можливістю підвищити свої знання  про основні права та обов’язки громадян у сфері охорони навколишнього природного середовища.
Усі учасники заходу будуть нагороджені іменними сертифікатами від Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.
 
Тож не пропусти таку можливість - реєструйся вже зараз!

Стартувала реєстрація на вступні випробування до магістратури

Сьогодні, 11 травня 2021 року, стартувала реєстрація вступників, які планують складати єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) для вступу до магістратури. ЄФВВ складають вступники на спеціальності 081 «Право»  і 293 «Міжнародне право».

Читати далі >

З Днем Великої Перемоги!

Щиро і сердечно вітаємо з 75-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці травневі дні Україна вшановує тих, хто в роки Другої світової війни виборов нашу свободу та захистив рідну землю. Ми по праву пишаємося внеском наших предків у боротьбу з ворогом.
Нехай завжди на нашій землі панують злагода і спокій, а пам’ять про доблесне минуле надає сил і запалу в ім’я щасливого майбутнього України!

Читати далі >

Другий змістовий модуль

Триває 2-й семестр нинішнього навчального року. Початок травня завжди знаменується в навчальному процесі другим змістовим модулем, який розпочнеться вже з 11 травня.
Змістовий модуль символізує підсумки навчальних досягнень студентів з основних фахових дисциплін та спецкурсів.
А вже з 20 травня стартує заліково-екзаменаційна сесія.
То ж бажаємо успіхів нашим студентам!

Читати далі >

День пам’яті та примирення!

8 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення. Цей день встановлений для вшанування подвигу українського народу, його величезного внеску в перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, вираження шани всім борцям проти нацизму, увічнення пам'яті про загиблих.
Завойована вашим поколінням перемога сьогодні надихає на нові звершення та зміцнює дух сучасних українських воїнів, які гідно продовжують ваш подвиг, захищаючи територіальну цілісність і незалежність України.

Читати далі >

Готуйся до ЗНО разом з Ed-Era

Підготовка до основних предметів ЗНО:
Українська мова та література. Онлайн-курс для підготовки до ЗНО у формі корисних порад (лайфхаків). Ви опануєте базові теоретичні знання з української мови та виробите навички успішної мовленнєвої комунікації.
Історія України. Ми розробили цей спецпроект, щоб кожен міг вивчити історію України та підготуватися до ЗНО. Лайфхаки, відео, подкасти, тексти та тести. Безкоштовно. Без реєстрації та смс.
Математика. Все ще думаєш, що математика – це складно і не для тебе? А якщо ми скажемо, що математика – це просто? Ми розробили онлайн-курс, щоб кожен міг не лише зацікавитись цією наукою, але й успішно скласти ЗНО.

Читати далі >