Новини (News)

З ELSA Kyiv підписано Договір про співробітництво

22 листопада 2021 року між Фінансово-правовим коледжем та Київським міським осередком Всеукраїнської громадської організації «Європейська Асоціація Студентів Права ELSA Україна» ELSA Kyiv було підписано Договір про співробітництво. Це продовження нашої співпраці, що триває вже більше трьох років.
Європейська Асоціація Студентів Права Україна (ELSA Ukraine) — національний осередок в Україні найбільшої у світі організації, яка об'єднує студентів-правників та молодих юристів в Україні.
ELSA налічує більш ніж 50 000 студентів права та молодих правників у 300 університетах в 44 країнах Європи, серед яких тепер і студенти Фінансово-правового коледжу!
При підписанні були обговорені майбутні спільні проекти та плани щодо проведення спільних заходів між Фінансово-правовим коледжом та ELSA. 
Заохочуємо наших студентів-правників приєднатися до ELSA . 

Читати далі >

Студенти Коледжу відвідали офіс юридичної компанії Everlegal

24 листопада, студенти юридичного факультету Коледжу, в рамках проєкту Національний тиждень молоді в компаніях “Job Shadowing Week”, відвідали офіс юридичної компанії Everlegal.
EVERLEGAL - це незалежна українська юридична фірма із секторальним фокусом. Компанія, заснована у 2015 році, сьогодні об'єднує 50 юристів та входить у ТОП-15 юридичних фірм України. Компанія займається корпоративної, судовою, трудовою, кримінальною та іншими практиками. Особливістю Everlegal є неймовірний корпоративний дух. Фірма пропагує сталий розвиток, підтримує зелену енергетику, екологічні ініціативи, залучає своїх працівників до здорового життя та є велодружнім бізнесом. Також Everlegal цінують підтримку один одного, є дуже дружніми та цінують успіх своїх клієнтів.

Читати далі >

Пробне ЗНО-2022

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2022 триватиме протягом 5‒22 січня 2022 року на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
 
Пробне тестування відбудеться:
  • 19 березня з української мови, української мови і літератури;
  • 26 березня з усіх інших предметів.
У день проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного предмета.
Результати пробного ЗНО-2022 оприлюднять:
25 березня з української мови, української мови і літератури;
1 квітня – з інших предметів.

Читати далі >

ELI-Unidroit Model Rules of European Civil Procedure

Учасники English Speaking Club Коледжу долучилися до вебінару від Інституту права Київського національного університету ім. Т. Шевченка “General Introduction to the ELI-Unidroit Model Rules of European Civil Procedure:  Main Idea, Scope and History of Creation”.
Під час вебінару студенти мали можливість ознайомитися з роботою Європейського інституту права, найбільш актуальними проблемами цивільного процесу, європейським досвідом переосмислення процесуальних обов’язків та Європейськими правилами цивільного процесу.
Спікерами заходу були:
Diana Wallis, Senior Fellow at the University of Hull Law School, Former ELI President,6 Former Vice President of the European Parliament.
Dr. Aneta Wiewiórowska-Domagalska, European Legal Studies Institute, member of the ELI Executive Committee, European Law Institute.

Читати далі >

СТУДЕНТИ ВІДВІДАЮТЬ ОДНУ З ТОП-15 ЮРИДИЧНИХ КОМПАНІЙ В УКРАЇНИ EVERLEGAL.

СТУДЕНТИ ФІНАНСОВО-ПРАВОВОГО КОЛЕДЖУ ВІДВІДАЮТЬ ОДНУ З ТОП-15 ЮРИДИЧНИХ КОМПАНІЙ В УКРАЇНИ EVERLEGAL.
 
В рамках Національний тиждень молоді в компаніях “Job Shadowing Week” студенти Коледжу здобули можливість потрапити в топову юридичну компанію EVERLEGAL https://everlegal.ua
 
Учасники побачать процес роботи зсередини, познайомляться з фахівцями і фахівчинями, почують їх історії успіху та отримають відповіді на запитання щодо побудови кар’єри у своїй сфері. 
 
Коли: 24 листопада 2021 року
Для кого: здобувачі освіти усіх курсів  Коледжу. Запис через куратора групи.

Читати далі >

Майстер-клас від UNBA NextGen

16 листопада відбувся майстер-клас від  UNBA NextGen на теми: «Від пошуку роботи до набору штату. Власний досвід» та «Резюме як ключ до бажаної позиції у компанії: як підібрати його правильно?»
Молодіжний комітет «UNBA NextGen» має статус консультативно-дорадчого органу Національної асоціації адвокатів України. Метою діяльності комітету є забезпечення якісного, прогресивного, ефективного та сталого розвитку адвокатури України з точки зору освітньої діяльності, інтеграції молоді в роботу органів адвокатського самоврядування, встановлення найкращих стандартів адвокатської професії.
Спікерами майстер-класу були Сергій Барбашин, адвокат, Голова UNBA NextGen, керуючий партнер Trustme Law Firm та Альона Темпер, виконавчий директор юридичної фірми GOLAW.
Модератором заходу була Юлія Сергет – адвокат, член Ради та регіональний представник UNBA NextGen у Херсонській області.
Були озвучені такі важливі питання:
-Як обрати компанії для працевлаштування?
-Як правильно скласти резюме?
-Наскільки важливим є досвід роботи?
-Як потрібно поводити себе на співбесіді, який зовнішній вигляд мати?
-Які книги будуть корисними для досягнення успіху?

Читати далі >

Студенти відвідали оналайн лекцію від радників EQUITY Law firm

16 листопада студенти юридичного факультету коледжу відвідали онлайн лекцію "Від помічника до юриста, або як стати невід'ємною частиною команди" яку провели радник EQUITY Law firm Андрій Іванів та юрист Тарас Шокало.

«Студенти дізнались що очікують юристи від кандидатів на посаду помічника та молодшого юриста, які реалії посади, розібралися які помилки помічника є частиною навчання, а які можуть стати причиною звільнення та коли саме краще почати перші кроки в кар'єрі юриста. Також Тарас та Андрій розповіли: як розвиватись на посаді; на що очікувати перші пару років; який є кар'єрний розвиток та поділилися секретом як процес співбесіди виглядає з середини для них» - ділиться враженнями Ангеліна Духота.

Серед учасників лекції були: Хлапьонова Єлизавета (1 курс), Голубицька Марія (4 курс), Рудич Олександра (2 курс), Духота Ангеліна (2 курс) ОС "бакалавр"; Звенигорецька Наталія, Матвійчук Іван, Шаховець Єва (2 курс) ОПС "фаховий молодший бакалавр" та Павліковська Маргарита-Луіза (3 курс) ОКР "молодший спеціаліст».

#FPK #НТС #EQUITY

З Міжнародним днем студента!

Дорогі студенти Фінансово-правового коледжу!
Щиро вітаю вас з Міжнародним днем студента!
Це свято об‘єднує студентів різних поколінь та різних країн, зближує молодих людей усього світу, бо це, насамперед, свято студентської солідарності, що не має ні меж, ні кордонів!
Студенти завжди були і будуть найволелюбнішою, найнезалежнішою  і найкреативнішою частиною людства!
Тож нехай збудуться усі ваші найсміливіші і найвідвертіші мрії, а романтика студентських років збережеться у ваших серцях назавжди!
У Міжнародний день студента всім минулим і теперішнім студентам хочеться побажати щоб навчання давалося легко, а невтомний ентузіазм неодмінно привів до улюбленої, престижної та затребуваної професії.
Впевнена, що пройде незначний час і ваш молодий оптимізм і ваш професіоналізм визначатимуть долю нашої держави! Бажаю вам, дорогі студенти  справжнього студентського свята, яскравого та незабутнього!
З повагою та найкращими побажаннями
директор Тамара Губанова

Читати далі >

Реєстрація на новий UGEN Challenge Audit!

Відкрита реєстрація на новий UGEN Challenge Audit!

https://bit.ly/3CkrRSt

У цьому сезоні пропонується студентам:

– відвідати 5 вебінарів від топкомпаній;

– вирішити кейси від роботодавців, щоб закріпити знання;

– отримати матеріали та можливості від компаній, поспілкуєшся з роботодавцями;

– перевірити засвоєні знання на тестуванні.

А в кінці презентувати рішення кейсу на пітчингу перед роботодавцями.

⯑Винагороди челенджу:

Читати далі >

Майстер-клас для студентів

⯑ За ініціативою UNBA NextGen відбудеться майстер-клас для студентів закладів вищої освіти з різних регіонів України на теми:

⯑ «Від пошуку роботи до набору штату. Власний досвід»
⯑ «Резюме як ключ до бажаної позиції у компанії: як підібрати його правильно?»


⏰ Дата і час заходу: 16 листопада 2021 року об 11:00

⯑Спікери майстер-класу:
- Сергій Барбашин, адвокат, Голова UNBA NextGen, керуючий партнер Trustme Law Firm;
- Альона Темпер, виконавчий директор юридичної фірми GOLAW

⯑ Модеруватиме захід Юлія Сергет – адвокат, член Ради та регіональний представник UNBA NextGen у Херсонській області

⯑ Реєстрація: https://cutt.ly/FTyKtB7 
⯑Подія заходу у Facebook: https://cutt.ly/tTyLd7y 

Читати далі >

У Коледжі відзначили День української писемності та мови.

9 листопада Україна святкує День української писемності та мови.
Мова – неоціненний скарб народу, найголовніший літопис його життя. Важливий елемент культурної свідомості народу, його світогляд, що творить людину, культуру, історію. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.
Традиційно, 9 листопада, до Дня писемності та мови в Україні студенти Коледжу писали радіодиктант національної єдності, щоб перевірити свою грамотність та знання рідної мови, а також продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українську мову.

Читати далі >

21-й Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

9 листопада, у День української мови та писемності, відбудеться 21-й Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, який читатиме письменник Юрій Андрухович.
Радіодиктант національної єдності розпочнеться 9 листопада о 10.00. Спецефір "Суспільної студії" транслюватиметься на загальнонаціональному телеканалі "UA: Перший", на фейсбук-сторінках "Суспільне мовлення", "UA: Перший". Традиційно радіодиктант звучатиме на хвилях "Українського радіо" та радіо "Культура".
Час відправлення готового тексту – астрономічна доба. Текст диктанту буде опубліковано на сайті Українського радіо 11 листопада об 11.00.
Роботи прийматимуться онлайн та офлайн. Паперовий лист потрібно надіслати на адресу: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати відправлення був не пізніше 10 листопада. Онлайн свою роботу можна надіслати на скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Після оприлюднення диктанту електронні листи не прийматимуться.
Долучаємось разом до радіодиктанку національної єдності!

Читати далі >

Круглий стіл Асоціації Адвокатів України

Студент 4 курсу ОС «бакалавр» спеціальності «Право», голова наукового товариства студентів Коледжу Гладуш Іван відвідав круглий стіл Асоціації Адвокатів України «Проблемні питання допустимості електронних доказів у досудовому слідстві та судовому розгляді», що відбувся 27 жовтня.
На заході він мав можливість отримати цінні поради від суддів ВСУ, юристів, адвокатів та представники юридичних департаментів провідних компаній Києва та України.
Під час зустрічі на заході,за участью комітету ААУ та генерального партнера ЮК «Amber» обговорили наступні теми:
1. Загальні засади використання електронних доказів в кримінальному провадженні.
2. Актуальні питання застосування ЄСІТС при розгляді кримінальних справ.
3. Електронні докази у кримінальному провадженні: легіслативний аспект.
4. Судова практика Касаційного кримінального суду ВС щодо допустимості електронних доказів.

Читати далі >

Лекція від фахівця у сфері фінансів та корпоративного управління - Дмитра Вінніка

У п‘ятницю, 29 жовтня студенти Фінансово-правового коледжу прослухали лекцію від фахівця у сфері фінансів та корпоративного управління - Дмитра Вінніка.
Студенти дізналися про особливості роботи фінансового аналітика та принципи роботи фінансового моніторингу на прикладі досвіду Дмитра Вінника, який працював у Coca-Cola, Національному Банку та у Київській школі економіки. Лектор розповів, що таке корпоративне управління та поділився практичними кейсам з індустрії.
Окрім цього, він підготував цікаву презентацію із прикладами та жартами, які дуже сподобалися студентам.
Також розповів про свій кар’єрний шлях, труднощі, із якими зіткнувся та відповів на запитання студентів.

Читати далі >

Студенти відвідали конференцію з медичного права

Студенти Коледжу відвідали конференцію з медичного права, організаторами якої стала ELSA Kyiv. Головна тема конференції - "Вакцинація - безпечне життя чи дискримінація?"
На заході  можна було здобути знання у сфері медичного права завдяки доповідям спікерів, зокрема на такі теми, як: медичне страхування, сертифікація вакцин, захист прав студентів у разі примусової вакцинації, відповідальність за негативні наслідки після вакцинації, «ковідний паспорт» - дискримінація чи перепустка до нормального життя?
Своїми враженнями діляться Доманський Роман (студент 3 курсу ОКР «молодший спеціаліст») та Духота Ангеліна (студентка 2 курсу ОС «бакалавр»): «В нових умовах світу, які викликані пандемією коронавірусу, постає нове завдання: захист та охорона здоров'я людей. Здається що вакцинація це свідомий вибір кожного, але на жаль, як показує практика, все частіше трапляються випадки примусової вакцинації та масова фальсифікація covid паспортів. На конференції компетентними юристами, які працюють у сфері медичного права, були розглянуті актуальні питання щодо патентування та сертифікації вакцин, захисту прав та інтересів людей під час вакцинації та ін. Для молодих юристів та студентів - правників це була чудова можливість поглибитись в питання медичного права та зрозуміти усю проблематику. Для мене це був перший досвід і організації офлайн заходу, було трохи хвилююче, але все пройшло на вищому рівні та учасники заходу були задоволені».

Читати далі >

Відбулась онлайн зустріч з ELSA Kyiv27 жовтня відбулась онлайн зустріч студентів Коледжу з президентом Качуровською Анастасією та генеральним секретарем Андрієм Крошко Європейської асоціації студентів права - ELSA Kyiv (European Law Students’ Association,). ELSA - міжнародна, незалежна, неполітична та неприбуткова асоціація, що об’єднує студентів-правників та молодих юристів з 44-х країн Європи.

Читати далі >

Cтарт курсу з професором Крістофером Р. Келлі

Cтарт курсу з професором Крістофером Р. Келлі
 
Розпочався курс  «Legal Writing in English» з професором Юридичного факультету Арканзаського Університету (США) Крістофером Келлі!
Наші студенти вже вкотре стають активними слухачами курсу та із задоволенням діляться своїми враженнями.
 
«Перше заняття було вельми цікавим. Це дуже цікавий та незвичний досвід спілкування, адже ти говориш не з репетитором чи вчителем англійської, а саме із носієм мови. За перший урок я зрозумів декілька основних принципів роботи юриста. Саме це і дає стимул вивчати нові слова, щоб розуміти професора Келлі краще»  -  Артем Коротенко, студент 1-го курсу спеціальності 081 Право, ОПС «фаховий молодший бакалавр».
 
«Курс чудовий, після першого заняття засвоїв багато нової інформації, усе зрозуміло пояснюють, також цікаві вправи, але найкраща річ - розмова з носієм англійської мови» - Павло Петрашевський, , студент 1-го курсу спеціальності 081 Право, ОПС «фаховий молодший бакалавр».

Читати далі >

Лекція від фахівця у сфері фінансів - Дмитра Вінніка

У п‘ятницю, 29 жовтня об 11:40 відбудеться лекція від фахівця у сфері фінансів та корпоративного управління - Дмитра Вінніка. Він працював фінансовим аналітиком в Coca-Cola, економістом в Національному Банку України, а наразі займає посаду аналітика Центра корпоративного управління Київської школи економіки.
Дмитро розповість про аспекти роботи фінансового аналітика та принципи роботи фінансового моніторингу. Розповість, що таке корпоративне управління та поділиться цікавими практичними кейсам з індустрії.
Також розповість про свій кар’єрний шлях та відповість на ваші запитання.

Лекція безкоштовна. Формат Zoom

Читати далі >

Презентацію від ELSA

У середу 27 жовтня Коледж запрошує на презентацію від ELSA (European Law Students’ Association, Європейська асоціація студентів права). ELSA - міжнародна, незалежна, неполітична та неприбуткова асоціація, що об’єднує студентів-правників та молодих юристів з 44-х країн Європи. Це єдина міжнародна організація студентів правників в України, яка діє з 1996 року та представлена у більш як 7 провідних юридичних центрах України та налічує більш як 500 студентів-правників.
Під час zoom зустрічі ви дізнаєтесь про діяльність, яка розділена на три ключові сфери: Academic activities, Seminars & Conferences Professional development. Вони покликані сприяти розвитку теоретичних та практичних навичок майбутніх юристів, з можливістю долучення до програми обміну міжнародними студентськими стажуваннями, що охоплює підвищення рівня теоретичних відомостей здобувачів вищої освіти у тих галузях права, які не вивчаються поглиблено при здобутті вищої юридичної освіти. Серед заходів, що проводить організація є Національні судові змагання, вебінари, лекції, круглі столи, конкурси есе та дебати.

Читати далі >