Новини (News)

ФІНАНСОВО-ПРАВОВИЙ КОЛЕДЖ ЗАПРОШУЄ абітурієнтів для вступу у 2023 році!

ФІНАНСОВО-ПРАВОВИЙ КОЛЕДЖ ЗАПРОШУЄ
абітурієнтів для вступу у 2023 році!
Для здобуття освітньо-професійного ступеня ФАХОВОГО МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА необхідно виконати наступне: 
1. Обрати спеціальність, яка Вас цікавить, або подати заяву на обидві: «Право» або «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» 
2. Зареєструвати електронний кабінет та завантажити необхідні документи з 23 червня по 30 листопада 2023 року (на базі 9 класів)

Читати далі >

Пишаємося нашими студентами, які не лише сумлінно навчаються, але й поєднують мистецтво з волонтерської роботою заради перемоги!Щиро пишаємося нашими студентами, які не лише сумлінно навчаються, але й поєднують мистецтво з волонтерської роботою зарад

Щиро пишаємося нашими студентами, які не лише сумлінно навчаються, але й поєднують мистецтво з волонтерської роботою заради перемоги! Серед таких Шкарупа Дарина, студентка ІІ курсу ОПС фаховий молодший бакалавр спеціальності «Право».
«За місяць ми з ансамблем «Зернятко» в Німеччині дали понад 30 концертів. Зокрема, здійснили поїздку в Страсбург, де виступили в Раді Європи, після чого в той же день була прийнята резолюція, стосовно незаконної депортації росією дітей з окупованих територій. Зібрані кошти дозволили придбати швидку допомогу з обладнанням на суму понад 25 000 €. Швидку привезли і вже передали медичному батальйону.» Шкарупа Дарина

Читати далі >

25-26 травня з нагоди 30-річчя від дня заснування кафедри фінансів відбулася XVІ Міжнародна науково-практична конференція

25-26 травня з нагоди 30-річчя від дня заснування кафедри фінансів відбулася XVІ Міжнародна науково-практична конференція «Світові тенденції та перспективи розвитку фінансової системи України».
Кафедру фінансів очолює Лютий Ігор Олексійович - доктор економічних наук, професор, академік Академії наук  Вищої школи України, академік Академії економічних наук України. 

Читати далі >

Міжнародний день захисту дітей

1 червня в Україні вже традиційно відзначають одне з найпочесніших всесвітніх свят – Міжнародний день захисту дітей. 
На жаль, День захисту дітей 2023 в Україні проходить в умовах повномасштабної війни. Сотні тисяч дітей були змушені тимчасово виїхати з країни, десятки тисяч перечікують повітряні тривоги в укриттях, тисячі живуть в зоні бойових дій. Війна торкнулася життя кожного маленького українця. Тому в це свято дорослим особливо важливо підтримати дітей і показати, що ми завжди поруч.

Читати далі >

Підбиваємо підсумки другої частини Майстер-класу по написанню мативаційного листа

Підбиваємо підсумки другої частини Майстер-класу по написанню мативаційного листа як етапу успішної кампанії, яка відбулася 29 травня 2023 року.
На зустрічі говорили про:
✔️Програми та ресурси, які перевіряють текст на наявність плагіату.
✔️Які вимоги до оформлення основної та заключної частин мотиваційного листа та яка інформація повинна бути там зазначена.
✔️Розглянули приклади мотиваційних листів на предмет наявності структури, змісту та наповнення.
Дякуємо всім, хто приєднався!

Читати далі >

Підсумки офлайн-заходу «Шароварщина», який відбувся 27-ого травня

Друзі, підбиваємо підсумки офлайн-заходу «Шароварщина», який відбувся 27-ого травня у стінах Фінансово-правового коледжу.
Під час зустрічі обговорювалися такі питання, як:
🔺Що таке шароварщина?
🔺Чому неможливо позбутися від типових стереотипів щодо української культури?
🔺Вплив російської федерації на багату українську культурну спадщину
Полудненко Олександра - студентка 2-ого курсу ФМБ, ділиться враженнями:

Читати далі >

Випуск - 2023

Шановні випускники, батьки та гості!
 
 
Урочисте вручення дипломів випускникам 2023 року відбудеться:
 
 

 

04 липня

для ОПС «фаховий молодший бакалавр»

спеціальностей 081 Право та 072 Фінанси, банківська справа та страхування

 

 

об 11:00

Читати далі >

Поради для підвищення стресостійкості під час заліково-екзаменаційної сесії

Поради для підвищення стресостійкості
під час заліково-екзаменаційної сесії
 
Заліково-екзаменаційна сесія є відповідальним моментом у житті кожного студента. В цей період підвищується рівень стресу, з'являється втома та може виникати прокрастинація. Таким чином, навіть при сильному бажанні зосередитися на вивченні матеріалу, знижується рівень мозкової продуктивності та спадає концентрація.
 
Знайомо?
 
Пропонуємо поради для підвищення концентрації під час сесії.

Читати далі >

ЛО Ліги студентів АПУ анонсує наступний захід на тему: «Автор та мистецтво»

Любі друзі,
Поки ви насолоджуєтесь останніми весняними днями та будуєте плани на літечко, ми не сидимо на місці та піклуємося про те, щоб залишити вам яскраві емоції й важливі знання, які знадобляться в майбутньому ❗️
Тож раді анонсувати наступний захід, темою якого буде «Автор та мистецтво». Під час заходу обговорюватимуться такі питання, як:
🔷Основи охорони та захисту авторського права;
🔶Авторське право в креативних індустріях;
🔷Авторське право та виклики сучасності.

Читати далі >

З Днем Києва!

В останні вихідні травня ми відзначаємо свято, близьке для кожного з нас – День древнього і вічно молодого Києва. Саме в цьому славетному місті студентство здобуває знання і робить свої перші кроки в кар'єрі, видатні наукові роботи, створюють нові проекти. Київ – місто знань та любові. Неповторна архітектура і краєвиди з особливою аурою надихають на звершення.
В цей теплий весняний день бажаємо Вам щастя, достатку й здійснення мрій, а нашому красеню-Києву – процвітання та злагоди під мирним небом України!

Читати далі >

Анонсуємо новий захід від Локального осередку на базі Фінансово-правовго коледжу Ліги студентів АПУ!

Анонсуємо новий захід від Локального осередку на базі Фінансово-правовго коледжу Ліги студентів АПУ!
Чи зіштовхувались ви колись з типовими стереотипами внаслідок спотворення української культури?
📌 «Шароварщина» - саме так звучить тема нашого наступного заходу. Культурна спадщина нашої держави десятками років знаходилась під знищувальним впливом росії, а в такі непрості часи наша задача - якомога глибше поринути у справжню історію незламного й надзвичайно талановитого українського народу.
Зануритись у тему вам допоможе Заклецька Анна - теле- та радіоведуча, співачка та громадська діячка. Анна вже понад 8 років займається волонтерством на фронті, а з 2 лютого 2015 входить до координаційної ради з представників мистецьких кіл та активістів, які організовують та беруть участь у мистецьких заходах в зоні АТО.

Читати далі >

Продовжуємо серію наших майстер-класів для підготовки до вступу у Коледж

Друзі, вітаємо! 
💥Продовжуємо серію наших майстер-класів для підготовки до вступу у Коледж по написанню мотиваційного листа як етапу успішної вступної кампанії та анонсуємо другу зустріч! 
Спікер: Чернишова Валерія Юріївна - доктор філософії у галузі права, викладач кафедри загальноюридичних дисциплін ПВНЗ «Фінансово-правовий коледж». 

Читати далі >

Запрошуємо на захід від наших партнерів - центру Дія.Бізнес.КНУ👍

Друзі, не пропустіть можливість розширити власні знання! Запрошуємо на захід від наших партнерів - центру Дія.Бізнес.КНУ👍
Бажаєте розпочати свій власний бізнес, але не знаєте, з чого почати?
 
Case Club повертається у наш центр 😍
 
Під час заходу ви матимете змогу:
▪️ Проаналізувати готові кейси та шукати нові рішення

Читати далі >

День Героїв України

День Героїв — щорічне свято в Україні на честь українських вояків — борців за волю України.
Українські Герої — це українці, які жили в різні епохи й захищали рідну землю. Вони ставали до лав руських дружин великого князя Святослава і короля Данила, козацьких полків Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, Івана Виговського, Української Галицької Армії Мирона Тарнавського, Січових стрільців Дмитра Вітовського, а також Армії Української Народної Республіки Симона Петлюри, Організації Українських Націоналістів Євгена Коновальця і Степана Бандери, Української Повстанської Армії. Сьогодні ж це свято всіх захисників України від російської орди.

Читати далі >

Відбулася онлайн-зустріч викладачів ННІП КНУ імені Тараса Шевченка щодо презентації магістерських програм

У середу 17 травня 2023 року відбулася онлайн-зустріч викладачів кафедри службового та медичного права Навчально-наукового інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, керівників органів публічної влади, державних підприємств, адвокатів, випускників та студентів кафедри із студентами 3 та 4 курсу ОР «Бакалавр» ПВНЗ «Фінансово-правовий коледж» щодо презентації магістерських програм кафедри службового та медичного права:
«Публічна адміністрація»
«Право охорони здоров’я».
На зустрічі були присутні близько 100 студентів Коледжу, що свідчить про їх високий рівень зацікавленості та високі очікування від продовження навчання в КНУТШ.

Читати далі >

Наші вітання від київського локального осередку при Фінансовому-правовому коледжі 👋❤️🇺🇦

Наші вітання від київського локального осередку при Фінансовому-правовому коледжі 👋❤️🇺🇦
У минулі вихідні ми відвідали неймовірну Всеукраїнську школу з права інтелектуальної власності 😍 від Київського осередку, яка проходила 2 дні . За цей час ми повністю поглинулись у цей вид права , дізналися багато цікавого від неймовірних спеціалістів!

Читати далі >

Група підтримки для викладачів та співробітників Коледжу

Група підтримки для викладачів та співробітників Коледжу
  • Як працювати зі студентами, які втратили близьких або друзів на війні?
  • Як бути спроможним їх психологічно підтримувати під час навчального процесу?
  • Як викладачам самим бути в ресурсі для цього?
Якщо ці питання для вас актуальні, запрошуємо вас долучитися до групи підтримки Peer Support Bereavement Group з Пеггі Волтон, яку ми організовуємо спеціально для викладачів та співробітників Коледжу.
Пеггі – волонтер Корпусу миру США, має 13-річний досвід проведення груп підтримки людей, що переживають втрату та горювання у госпісі Гілкріст, штат Меріленд (США).

Читати далі >

Підсумовуємо захід на тему «Карʼєрний шлях у світі цифрових можливостей: інсайди пошуку роботи, інтервʼю та створення резюме для молодих талантів»

Доброго ранку!☀️
Підсумовуємо захід на тему «Карʼєрний шлях у світі цифрових можливостей: інсайди пошуку роботи, інтервʼю та створення резюме для молодих талантів», який проходив 17 травня в стінах нашого рідного Коледжу🤩
👩‍💼Спікерка: Ольга Гришко- матчмейкерша
талантів, яка захоплюється людьми та процесами! Має більш ніж пʼятирічний досвід в HR сфері, почала свій шлях зі стафінгового агенства, де будувала,організовувала
процеси HR-рекрутменту з нуля.
Була працівником французького
FinTech. Ольга вже 3 роки

Читати далі >

З Днем вишиванки!

"Вишивака - це паспорт українського народу, це оберіг, в оргаментах уся магія, любов та історія кожного куточку нашої землі!"
День вишиванки започаткований студентською молоддю у 2006 році знайшов відгук у серцях наших громадян.
Всесвітній день вишиванки – щорічно відзначається у третій четвер травня. Цьогоріч це 18 травня, тож саме пора дізнатись трошки більше про найвідоміший український символ, котрий вражає своєю красою весь світ.
У цей день одягають вишиванки не лише в Україні — але й ті, хто знаходиться за її межами, також підхопили відносно нове свято і вишиті сорочки у третій четвер травня можна побачити в Нью-Йорку, Торонто та інших великих містах за кордоном.

Читати далі >