Фінансово-правовий коледж

заклад вищої освіти з 1994 року

Мета співпраці з роботодавцями полягає у координації діяльності здобувачів фахової передвищої та вищої освіти, адміністрації коледжу, а також співробітників центру забезпечення якості освіти Приватного вищого навчального закладу «Фінансово-правовий коледж» та інших структурних підрозділів для роботи, скерованої на удосконалення та покращення якості підготовки майбутніх фахівців, позитивну динаміку зростання показників якості фахової передвищої та вищої освіти в Коледжі.

Даний інтернет ресурс створений з метою працевлаштування студентів та випускників Коледжу, а також налагодження стратегічного партнерства з підприємствами, установами, організаціями різних форм власності, які зацікавлені у нових перспективних кадрах.
У своїй роботі «Офіс роботодавців» керується чинним  законодавством України, Статутами Коледжу, рішеннями вченої ради Коледжу, наказами та розпорядженнями директора Коледжу.
В Коледжі активно проводиться робота зі студентами та випускниками, яка спрямована на створення необхідних умов для ефективної реалізації їх права на працевлаштування та забезпечення конкурентоспроможності на ринку праці. Діяльність інтернет-офісу направлена не тільки на інформування студентів, а й забезпечення їх необхідною консультативною підтримкою на шляху від обрання вакансії до офіційного працевлаштування.

1.Керівники баз практик від установ, організацій, підприємств, різних форм власності -потенційні роботодавці.
Навчальна та виробнича практика студентів Коледжу відіграє важливе значення для їх підготовки, як майбутніх високопрофесійних фахівців. Виконуючи завдання практики студенти проявляють творчий, системний підхід до організації роботи у відповідних умовах, підприємствах, набувають практичних навичок за обраним фахом, адаптуються до виробничого середовища. Разом з тим студенти отримують пропозиції щодо часткового працевлаштування від керівників баз практик.
Процедури і заходи щодо залучення роботодавців до навчального процесу:
Керуючись Законами України «Про вищу освіту», «Про фахову перевищу освіти», «Про залучення роботодавців до підготовки та перепідготовки кадрів освітніх та наукових процесів», державною політикою у сфері формування кваліфікованих кадрів і розвитку освітніх процесів, Статутом Коледжу, Положенням «Про організацію освітнього процесу»


Лекція виробничої практики, присвячена порядку проходження практики, виконання індивідуальних завдань та оформлення звітних документів. Спікер: Павленко Людмила Анатоліївна, к.філ.н., Заслужений працівник освіти України, викладач кафедри загальноюридичних дисциплін юридичного факультету Фінансово-правового коледжу

https://fpk.in.ua/all-posts/5450-vidbulasya-persha-lektsiya-virobnichoji-praktiki

 

Лекція виробничої практики на тему «Управління містом в умовах правового режиму воєнного стану в Україні». Спікер: Нестор Віталій Романович, д.ю.н., доцент, доцент кафедри теорії держави і права та конституційного права Міжрегіональної Академії управління персоналом, перший заступник голови Комісії з проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності Київської міської ради.

https://fpk.in.ua/all-posts/5452-vidbulas-druga-lektsiya-virobnichoji-praktiki

 

Лекція виробничої практики на тему «Основні завдання діяльності прокуратури в сучасних умовах». Спікер: Севрук Юрій Григорович, к.ю.н., Державний радник юстиції ІІІ класу, заступник завідувача кафедри Національної безпеки, професор кафедри правоохоронної і антикорупційної діяльності ННІ права імені князя Володимира Великого Міжрегіональної Академії управління персоналом, перший заступник Генерального прокурора України (2015-2016), виконувач обов'язків Генерального прокурора України (2016).

https://fpk.in.ua/all-posts/5454-vidbulas-tretya-lektsiya-virobnichoji-praktiki

 

Лекція в межах виробничої практики на тему «Безоплатна правнича допомога в Україні. Проєкт «Волонтер БПД». Спікери: Главацька Тетяна Іванівна, головний фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою сектору координації волонтерської діяльності управління комунікацій та правопросвіти системи БПД; Наконечна Альона Вікторівна, головний фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою сектору координації волонтерської діяльності управління комунікацій та правопросвіти системи БПД; Гун Олена Олегівна, провідний фахівець із зв'язків з громадськістю та пресою сектору координації волонтерської діяльності управління комунікацій та правопросвіти системи БПД; Осауленко Марія Сергіївна, головний фахівець із зв'язків з громадськістю та пресою сектору координації волонтерської діяльності управління комунікацій та правопросвіти системи БПД.

https://fpk.in.ua/all-posts/5456-vidbulas-chetverta-lektsiya-v-mezhakh-virobnichoji-praktiki

 

Лекція в межах виробничої практики на тему «Правові аспекти економічної діяльності: приклад реального бізнесу». Спікер: Едгар Бровді, співвласник та керуючий партнер World of Comics.

https://fpk.in.ua/all-posts/5459-vidbulas-p-yata-lektsiya-v-mezhakh-virobnichoji-praktiki

 

Лекція в межах виробничої практики на тему «Практичні аспекти діяльності слідчого судді». Спікер: Будзан Леся Дмитрівна, к.ю.н., Суддя Подільського районного суду міста Києва.

https://fpk.in.ua/all-posts/5460-vidbulas-shosta-lektsiya-v-mezhakh-virobnichoji-praktiki

 

Лекція в межах виробничої практики на тему «Особливості утворення та функціонування військових адміністрацій в умовах правового режиму воєнного стану». Спікер: Лісніченко Андрій Сергійович, доктор філософії в галузі права, начальник відділу з питань діяльності місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Управління конституційного та адміністративного законодавства Департаменту публічного права Міністерства юстиції України.

https://fpk.in.ua/all-posts/5461-vidbulas-soma-lektsiya-v-mezhakh-virobnichoji-praktiki

 

Лекція в межах виробничої практики на тему «Країна ветеранів». Спікер: Березіна Світлана Борисівна, доктор економічних наук, членкиня Наукової Ради МОН України, членкиня команди формування Національної Стратегії освіти і науки 2030, експертка з управління соціальними ризиками, народжена нагрудним знаком МОН України «Відмінник освіти України» (2020), Генеральний директор директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства у справах ветеранів (2022-2023)

https://fpk.in.ua/all-posts/5463-vidbulas-vosma-lektsiya-v-mezhakh-virobnichoji-praktiki

 

Лекція в межах виробничої практики на тему «Початок юридичної карʼєри та як обрати свою спеціалізацію?». Спікер: Ангеліна Фурман, молодший юрист практики конкурентного та антимонопольного права LA Law Firm.

https://fpk.in.ua/all-posts/5464-vidbulasya-dev-yata-lektsiya-v-mezhakh-virobnichoji-praktiki

 

Лекція в межах виробничої практики на тему «Етичні та правові засади медичної практики: вибрані кейси». Спікер: Лисенко Олександра Юріївна, д.пед.н., доцент, заступник директора з менеджменту та організаційно-методичної роботи КНП «Київський міський пологовий будинок № 1» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

https://fpk.in.ua/all-posts/5465-vidbulasya-zaklyuchna-lektsiya-v-mezhakh-virobnichoji-praktiki

 


Серія лекцій з фахівцями-практиками у межах навчальної практики

https://fpk.in.ua/all-posts/4885-lektsiya-u-mezhakh-navchalnoji-praktiki

 

https://fpk.in.ua/all-posts/4881-anonsuemo-9-lektsiyu-u-mezhakh-navchalnoji-praktiki

 

https://fpk.in.ua/all-posts/4878-anonsuemo-8-lektsiyu-u-mezhakh-navchalnoji-praktiki

                                                                                                                  

https://fpk.in.ua/all-posts/4876-anonsuemo-7-lektsiyu-u-mezhakh-navchalnoji-praktiki

 

https://fpk.in.ua/all-posts/4874-anonsuemo-6-lektsiyu-u-mezhakh-navchalnoji-praktiki

 

https://fpk.in.ua/all-posts/4869-anonsuemo-5-lektsiyu-u-mezhakh-navchalnoji-praktiki

 

https://fpk.in.ua/all-posts/4867-anonsuemo-4-lektsiyu-u-mezhakh-navchalnoji-praktiki

 

https://fpk.in.ua/all-posts/4865-anonsuemo-3-lektsiyu-u-mezhakh-navchalnoji-praktiki

 

https://fpk.in.ua/all-posts/4863-anonsuemo-2-lektsiyu-u-mezhakh-navchalnoji-praktiki

 

https://fpk.in.ua/all-posts/4860-anonsuemo-vstupnu-lektsiyu-u-mezhakh-navchalnoji-praktiki

 

 
 
  1. 2. Залучення до освітнього процесу фахівців-практиків, яким надається статус викладача.
 
Представник відповідної державної чи приватної установи або організації чи підприємства, або громадського об’єднання роботодавців, що суміщає викладацьку діяльність під час навчання моделює завдання, наближені до реальних фахових ситуацій, навіть надає можливість проводити практичні заняття на базі відповідних органів чи структур.
 

Зустріч «вечір з адвокатом» з Дариною Василівною Кравчук

https://www.fpk.in.ua/all-posts/4657-vidbulasya-zustrich-vechir-z-advokatom-z-darinoyu-vasilivnoyu-kravchuk

 

Лекція від Кравчук Дарини Василівни - «Здійснення цивільних прав в умовах воєнного стану»

https://www.fpk.in.ua/all-posts/4644-lektsiji-majbutnogo-vid-man-ukrajini

 

Практичне заняття з дисципліни «Криміналістика»

https://fpk.in.ua/all-posts/4235-vidbulosya-praktichne-zanyattya-z-distsiplini-kriminalistika

 

https://fpk.in.ua/all-posts/4051-vidbulos-praktichne-zanyattya-z-distsiplini-kriminalistika

 

Майстер-клас від Яни Собко LEGAL WRITING – вчимось писати просто

https://fpk.in.ua/all-posts/4133-legal-writing-vchimos-pisati-prosto

 

Студенти Коледжу відвідали офіс юридичної компанії Everlegal

 

https://fpk.in.ua/all-posts/4305-studenti-koledzhu-vidvidali-ofis-yuridichnoji-kompaniji-everlegal

 

Лекторій з фінансової грамотності

«Гільдія фінансистів»

 

https://fpk.in.ua/all-posts/4162-lektorij-z-finansovoji-gramotnosti

 

Лекція «Право на безпечне для життя та здоров'я довкілля» від Департаменту моніторингу економічних прав Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за роз’яснення основних прав громадян на одержання екологічної інформації

https://fpk.in.ua/all-posts/4195-onlajn-lektsiya-pravo-na-bezpechne-dlya-zhittya-ta-zdorov-ya-dovkillya

 

Майстер-клас по написанню тез доповідей з Рожком Олександром Дмитровичем.

https://fpk.in.ua/all-posts/5034-majster-klas-po-napisannyu-tez-dopovidej 


Серія майстер-класів по написанню мотиваційного листа.

https://fpk.in.ua/all-posts/5157-27-kvitnya-rozpochato-seriyu-majster-klasiv-po-napisannyu-motivatsijnogo-lista
  1. 3. Форма освітнього процесу у вигляді професійно орієнтованої ділової гри.

Під час проведення ділових ігор формується вміння вирішувати поставлені завдання на основі компромісного вибору завдяки використанню професійно-ділової ігрової технології. У процесі гри створюються мінімізовані ситуації юридичного спрямування, максимально орієнтовні на практичний досвід.

Захід до Дня національної грошової одиниці – гривні

 

https://www.fpk.in.ua/all-posts/5304-do-dnya-natsionalnoji-groshovoji-odinitsi-grivni

 

Мовний клуб «Говори українською»

 

https://www.fpk.in.ua/all-posts/5301-vidvidali-movnij-klub-govori-ukrajinskoyu

Онлайн-захід на тему «Персональний бренд»

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5361-pidbivaemo-pidsumki-onlajn-zakhodu-na-temu-personalnij-brend

Антикорупційний квест та зустріч з Бортуном Миколою Івановичем

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5409-antikoruptsijnij-kvest-ta-zustrich-z-bortunom-mikoloyu-ivanovichem

Зустріч Наукового товариства студентів ФПК

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5543-zustrich-naukovogo-tovaristva-studentiv-fpk

Святковий захід патріотичного спрямування до Дня народження Тараса Шевченка

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5536-den-narodzhennya-tarasa-grigorovicha-shevchenka

English Speaking Club

 

https://www.fpk.in.ua/all-posts/4854-english-speaking-club-fall-2022

 

https://fpk.in.ua/all-posts/4252-start-zanyat-u-english-speaking-club-2

https://fpk.in.ua/all-posts/4243-english-speaking-club-with-native-speakers

 

https://fpk.in.ua/all-posts/4124-start-zanyat-u-english-speaking-club

 

https://fpk.in.ua/all-posts/4044-virtual-english-speaking-club

Зустрічі зі спікерами English contract law school for Ukrainian law students 2022

 

https://www.fpk.in.ua/all-posts/4764-prodovzhuemo-znajomstvo-zi-spikerami-english-contract-law-school-for-ukrainian-law-students-2022

 

Lecture from American University Kyiv

 

https://www.fpk.in.ua/all-posts/4695-lecture-from-american-university-kyiv

 

Практичний вебінар «Право в умовах воєнного стану»

https://www.fpk.in.ua/all-posts/4646-praktichnij-vebinar-pravo-v-umovakh-voennogo-stanu

 

Вебінар «Податкові реформи воєнного часу»

https://www.fpk.in.ua/all-posts/4634-vebinar-podatkovi-reformi-voennogo-chasu

 

Круглий стіл Асоціації Адвокатів України

 

https://fpk.in.ua/all-posts/4289-kruglij-stil-asotsiatsiji-advokativ-ukrajini

 

ШКОЛА КАР’ЄРНОГО РОЗВИТКУ ILF&Інституту права

https://fpk.in.ua/all-posts/4163-shkola-kar-ernogo-rozvitku

 

Практичне заняття з конституційного права України від Освітнього центру Верховної Ради України

https://fpk.in.ua/all-posts/4142-praktichne-zanyattya-z-konstitutsijnogo-prava-ukrajini

 

https://fpk.in.ua/all-posts/4135-zaproshuemo-na-konferentsiyu-finansovo-pravovogo-koledzhu-2021

 

TEAM BUILDING квест

 

https://fpk.in.ua/all-posts/4052-team-building

 

Заняття-тренінг «Онлайн моделювання засідання Комітету Верховної Ради України»

 

https://fpk.in.ua/all-posts/4132-onlajn-modelyuvannya-zasidannya-komitetu-verkhovnoji-radi-ukrajini

 

Майстерклас «Рветься там, де тонко» у Дія.БізнесКНУ.

https://fpk.in.ua/all-posts/4986-vidvidali-majsterklas-rvetsya-tam-de-tonko-u-diya-biznesknu


Практична zoom лекція з основ фінансової грамотності https://fpk.in.ua/all-posts/4910-praktichnia-zoom-lektsiya-z-osnov-finansovoji-gramotnosti
 
 
  1. 4. Гостьові та виїзні заняття.
Гостьові заняття передбачають такі форми навчання, як майстер-класи, лекції-бесіди, прес-конференції. Напередодні узгоджується тема та мета заняття, обговорюється формат його проведення. Студентам повідомляють тему, мету, оголошують та коментують завдання, форму звітності, спосіб обговорення результатів та їх оцінювання. У роботі з запрошеними фахівцями важливо урізноманітнити форми інтерактивного спілкування. Лекції-бесіди доцільніше проводити зі студентами перших курсів, коли ще не завершилося «занурення» у професію. Майстер-класи та тренінги допомагають інтенсивно включитися у професійну діяльність на досить короткий проміжок часу, сприяють розкриттю прихованих здібностей, розкривають внутрішній потенціал і вміння працювати в команді. Виїзні заняття можуть проводитися у формі прес-туру, результатом якого стає відповідний, конкретний юридичний документ (заява, судовий позив, протокол, договір та інше). Виїзні заняття забезпечують активний формат навчання, формують комунікаційні навички, поглиблюють уявлення про різновиди юридичної діяльності. Спілкування студентів з професіоналами на виїзних заняттях завдяки продуманим завданням стає високо інтерактивним.

Твій старт у юридичній кар’єрі - перша зустріч у рамках співпраці з Локальним осередком Ліги студентів АПУ при НУ «Львівська політехніка»

https://fpk.in.ua/all-posts/5237-anonsuemo-pershu-zustrich-u-ramkakh-spivpratsi-z-lokalnim-oseredkom-ligi-studentiv

Відвідали Літню наукову школу медичного та фармацевтичного права «Конституційне регулювання Інституту прав людини та громадянина у сфері охорони здоров’я»

https://fpk.in.ua/all-posts/5228-vidvidali-litnyu-naukovu-shkolu-medichnogo-ta-farmatsevtichnogo-prava-konstitutsii-ne-regulyuvannya-institutu-prav-lyudini-ta-gromadyanina-u-sferi-okhoroni-zdorov-ya

Проведено зустріч-знайомство з кафедрою службового та медичного права Навчально-наукового інституту права КНУ ім. Тараса Шевченка

https://fpk.in.ua/all-posts/5216-provedeno-zustrich-znajomstvo-z-kafedroyu-sluzhbovogo-ta-medichnogo-prava-navchalno-naukovogo-institutu-prava-knu-im-tarasa-shevchenka

The School For Future Leaders  Дія.Бізнес на тему: «Self-presentation skills»

https://www.fpk.in.ua/all-posts/5311-self-presentation-skills

Захід на тему «Медіаграмотність. Інформаційна гігієна в умовах війни»

https://www.fpk.in.ua/all-posts/5305-vidvidali-zakhid-mediagramotnist-informatsijna-gigiena-v-umovakh-vijni

The School for Future Leaders Дія.Бізнес: Психологія лідера

https://www.fpk.in.ua/all-posts/5300-liga-ekonomistiv-fpk-vidvidala-drugij-zakhid

The School For Future Leaders Дія.Бізнес 

Тема: «Сила ораторського мистецтва»

https://www.fpk.in.ua/all-posts/5313-vidvidali-zakhid-na-temu-sila-oratorskogo-mistetstva 

The School For Future Leaders  Дія.Бізнес на тему: «Self-presentation skills»

https://www.fpk.in.ua/all-posts/5311-self-presentation-skills 

The School For Future Leaders Дія.Бізнес на тему: «Проявляйся: мистецтво самопрезентації як інструмент переконання»

https://fpk.in.ua/all-posts/5322-zakhid-na-temu-proyavlyajsya-mistetstvo-samoprezentatsiji-yak-instrument-perekonannya

Захід з надзвичайним послом Федеративної республіки Бразилії

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5387-vidvidali-zakhid-z-nadzvichajnim-i-povnovazhnim-poslom-federativnoji-respubliki-braziliji

Захід на тему «Успіщний публічний виступ: від А до оплесків» від Дія.Бізнес КНУ

https://fpk.in.ua/all-posts/5413-vzyali-uchast-u-zakhodi-na-temu-uspishnij-publichnij-vistup-vid-a-do-opleskiv

Зимова школа з медичного права в КНУ імені Тараса Шевченка

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5420-vzyali-uchast-u-zimovij-shkoli-z-medichnogo-prava-v-knu-imeni-tarasa-shevchenka

Захід на тему «Зовнішньо-економічні угоди: Юридичний вимір в контексті українського та міжнародного права» від VCENTRI HUB

https://fpk.in.ua/all-posts/5548-pidbivaemo-pidsumki-zakhodu-v-vcentri-hub

Локальний осередок при ФПК відвідав табір з навчання громадської діяльності

https://fpk.in.ua/all-posts/5544-lokalnij-oseredok-pri-fpk-vidvidav-xiv-tabir-z-navchannya-gromadskoji-diyalnosti

Серія лекцій «Про кіберправо та захист ІТ-інфраструктури»

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5534-pidbivaemo-pidsumki-seriji-lektsij-pro-kiberpravo-ta-zakhist-it-infastrukturi

Зустріч з Андрієм Атаманчуком на тему «Особливості розслідування воєнних злочинів»

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5481-zustrich-z-andriem-atamanchukom-na-temu-osoblivosti-rozsliduvannya-voennikh-zlochiniv

Студенти Коледжу відвідали зустріч з деканом Історичного факультету КНУ

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5473-studenti-fpk-vidvidali-zustrich-z-dekanom-istorichnogo-fakultetu-knu

XI Всеукраїнський зимовий з’їзд Ліги студентів

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5453-dilimosya-vrazhennyami-vid-xi-vseukrajinskogo-zimovogo-z-jizdu-ligi-studentiv

Воркшоп «Шлях у дипломатію», організованого за сприяння партнерів Коледжу - Київського Палацу дітей та юнацтва "Шлях у дипломатію" від секретаря з консульських питань посольства України в Французькій Республіці Кирило Бортуна

https://fpk.in.ua/all-posts/5444-pidbivaemo-pidsumok-onlajn-zakhodu-mizhnarodnogo-spryamuvannya

Локальний осередок відвідав  VII Всеукраїнську школу з договірного права

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5433-lokalnij-oseredok-vidvidav-vii-vseukrajinsku-shkolu-z-dogovirnogo-prava

Для студентів Фінансово-правового коледжу 21-го грудня у стінах Офісу доброчесності НАЗК пройшла захоплююча зустріч на тему "НАЗК як ключовий орган в антикорупційній системі", спікером якого виступив заступник голови Агенства - Артем Ситник.

https://fpk.in.ua/all-posts/5428-dlya-studentiv-u-stinakh-ofisu-dobrochesnosti-nazk-projshla-zakhoplyuyucha-zustrich

 

Кар’єра в умовах воєнного стану

https://fpk.in.ua/all-posts/4877-kar-era-v-umovakh-voennogo-stanu

Онлайн-лекція від Дар‘ї Волкової «На що звертати увагу при виборі роботодавця? Про що не скажуть на співбесіді»

 

https://www.fpk.in.ua/all-posts/4895-onlajn-lektsiya-vid-dar-ji-volkovoji-na-shcho-zvertati-uvagu-pri-vibori-robotodavtsya-pro-shcho-ne-skazhut-na-spivbesidi 

Лекція для студентів Фінансово-правового коледжу від  IT-компанії Luxoft

https://www.fpk.in.ua/all-posts/4717-vidbulasya-lektsiya-dlya-studentiv-finansovo-pravovogo-koledzhu-vid-it-kompaniji-luxoft

 

Інтерактивна лекція "Лідерство у реальному часі. Як теорія та практика лідерства зустрілися на полях війни в Україні"

 

https://www.fpk.in.ua/all-posts/4691-interaktivna-lektsiya-liderstvo-u-realnomu-chasi-yak-teoriya-ta-praktika-liderstva-zustrilisya-na-polyakh-vijni-v-ukrajini

 

Курси Legal writing in English з професором Крістофером Р. Келлі.

https://www.fpk.in.ua/all-posts/4661-legalwritinginenglishcertification

https://fpk.in.ua/all-posts/4281-ctart-kursu-z-profesorom-kristoferom-r-kelli

https://fpk.in.ua/all-posts/4268-legal-writing-in-english-2

https://fpk.in.ua/all-posts/4048-rozpochavsya-kurs-yuridichnoji-pismovoji-anglijskoji-v-universiteti

https://fpk.in.ua/all-posts/4038-legal-writing-in-english-with-professor-christopher-r-kelley

 

 

National Anticorruption Practical Course

https://www.fpk.in.ua/all-posts/4618-doluchaemos-do-national-anticorruption-practical-course

 

Лекція від Івана Гомзи, завідувача кафедри публічного врядування KSE

 

https://www.fpk.in.ua/all-posts/4615-vidkrita-lektsiya-vid-ivana-gomzi-zaviduvacha-kafedri-publichnogo-vryaduvannya-kse

 

Курс з верховенства права Rule of Law Colloquium course University of Arkansas School of Law (США)

 

https://fpk.in.ua/all-posts/4599-rule-of-law-colloquium-course-university-of-arkansas

 

Студенти Коледжу відвідали конференцію з медичного права від ELSA Kyiv

https://fpk.in.ua/all-posts/4286-studenti-vidvidali-konferentsiyu-z-medichnogo-prava

 

Лекція від фахівця у сфері фінансів та корпоративного управління - Дмитра Вінніка

https://fpk.in.ua/all-posts/4282-lektsiya-vid-fakhivtsya-u-sferi-finansiv-dmitra-vinnika

 

Студенти долучилися до клубу дебатів Debate Boot Camp від America House

https://fpk.in.ua/all-posts/4229-debate-boot-camp

 

Cтуденти відвідали Міжнародний економічний Forum EFBM 2.0

 

https://fpk.in.ua/all-posts/4255-ctudenti-vidvidali-mizhnarodnij-ekonomichnij-forum-efbm-2-0

 

Студенти відвідали ДІЯ.Бізнес

 

https://fpk.in.ua/all-posts/4148-studenti-vidvidali-diya-biznes 

RULE OF LAW COLLOQUIUM COURSE

https://fpk.in.ua/all-posts/4995-prodovzhuyutsya-zanyattya-rule-of-law-colloquium-course

 UNIVERSITY OF ARKANSAS

Spring 2023

https://fpk.in.ua/all-posts/4979-rule-of-law-colloquium-course-university-of-arkansas-spring-2023


 Учасники НТС відвідали бізнес-гру «Мафія» від Дія.Бізнес КНУ. https://fpk.in.ua/all-posts/4988-uchasniki-nts-vidvidali-biznes-gru-mafiya-vid-diya-biznes-knu
ELSA Knowledge & Soft skills Training 


https://fpk.in.ua/all-posts/5073-11-bereznya-elsa-kyiv-elsa-kharkiv-proveli-elsa-knowledge-soft-skills-training

 

Зустріч з військовими до Дня українського добровольця

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5076-zustrich-z-vijskovimi-do-dnya-ukrajinskogo-dobrovoltsya

 

Онлайн-лекція «Ментальне здоров’я» від професорки з клінічної психології та реабілітації Королівського коледжу Лондона Тіль Вайкс

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5113-pikluvannya-pro-mentalne-zdorov-ya-v-umovakh-vijni-zustrich-z-til-vajks

 

Онлайн-захід з військового патріотичного виховання

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5106-vijskovo-patriotichne-vikhovannya

 

Онлайн-захід в межах проєкту  BUSINESS START від ДІЯ.БІЗНЕС.КНУ

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5116-vchora-4-kvitnya-vidbuvsya-onlajn-zakhid-v-mezhakh-proektu-business-start-vid-nashikh-partneriv-diya-biznes-knu

 

Ліга Економістів відвідала захід на тему: «Постановка цілей для досягнення фінансового добробуту»

https://fpk.in.ua/all-posts/5169-liga-ekonomistiv-vidvidala-zakhid-na-temu-postanovka-tsilej-dlya-dosyagnennya-finansovogo-dobrobutu

Ліга Економістів ФПК відвідала офлайн лекцію в рамках програми з розвитку навичок підприємництва Business Start

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5167-4-travnya-liga-ekonomistiv-fpk-vidvidala-oflajn-lektsiyu-v-ramkakh-programi-z-rozvitku-navichok-pidpriemnitstva-business-start

 

Онлайн-захід «Статус іноземців під час війни»

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5158-pidbivaemo-pidsumki-onlajn-zakhodu-na-temu-status-inozemtsiv-pid-chas-vijni 

Ліга економістів ФПК відвідала онлайн лекцію в рамках програми з розвитку навичок підприємництва Business Start

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5152-v-chetver-liga-ekonomistiv-fpk-vidvidala-onlajn-lektsiyu-v-ramkakh-programi-z-rozvitku-navichok-pidpriemnitstva-business-start 

  1. 5. Залучення завдяки сучасним інформаційним технологіям до освітнього процесу світових лідерів у обраній професії.
Ведення діалогу в соцмережі здійснюється за допомогою інтернет-тестів або опитувань. А результати роботи студентів можуть втілюватися у вигляді постів у соцмережах або форумах дистанційного навчання.

Зустріч із Василем Боднарем – Надзвичайним і Повноважним Послом України в Туреччині

https://fpk.in.ua/all-posts/4770-zustrich-iz-vasilem-bodnarem-nadzvichajnim-i-povnovazhnim-poslom-ukrajini-v-turechchini

Зустріч із Сергієм Христичем, Senior QA Engineer at SoftServe. ISTQB certified

https://www.fpk.in.ua/all-posts/4733-tsikavites-profesieyu-qa-ta-khochete-zrozumiti-z-chogo-pochati

 

Лекції з Нобелівськими лауреатами у межах проєкту "Лекції майбутнього" від МАН України

https://www.fpk.in.ua/all-posts/4644-lektsiji-majbutnogo-vid-man-ukrajini

 

Лекція «Why the world needs GMOs» від Нобелівського лауреата Річарда Робертса

https://www.fpk.in.ua/all-posts/4640-reestratsiya-na-lektsiyu-why-the-world-needs-gmos

 

Лекція про відбудову України від Урбаніста Йена Ґела

 

https://www.fpk.in.ua/all-posts/4637-onlajn-lektsiya-pro-vidbudovu-ukrajini-vid-urbanista-jena-gela

 

Студенти відвідали оналайн лекцію від радників EQUITY Law firm

 

https://fpk.in.ua/all-posts/4296-studenti-vidvidali-onalajn-lektsiyu-vid-radnikiv-equity-law-firm

 

Зустріч студентів Коледжу з президентом Качуровською Анастасією та генеральним секретарем Андрієм Крошко Європейської асоціації студентів права - ELSA Kyiv (European Law Students’ Association)

https://fpk.in.ua/all-posts/4283-vidbulas-onlajn-zustrich-z-elsa-kyiv

 

Лекція професора права Філіпа Сендса

https://fpk.in.ua/all-posts/4254-studenti-vidvidali-lektsiyu-profesora-prava-filipa-sendsa

 

Зустріч студентів з депутаткою Київської міської ради Ксенією Семеновою

https://fpk.in.ua/all-posts/4918-vidbulasya-zustrich-studentiv-z-deputatkoyu-kijivskoji-miskoji-radi-ksenieyu-semenovoyu
 
  1. 6. Проведення виставок-ярмарків, фестивалів професій.
З однієї сторони, до виставок-ярмарків та фестивалів професій долучаються студенти через виконані ними кваліфікаційні роботи, реферативні та курсові роботи тощо, з іншої сторони, професіонали-практики. Інтерес спільний. Студентам важливо щоб професіонали оцінили їх рівень, разом з тим не менш важливим є можливість почути нові ідеї та пропозиції, які дозволять їм в майбутньому швидше адаптуватися у професійній діяльності.

Відкриті лекції викладачів #ТвійКНУ

https://www.fpk.in.ua/all-posts/4723-vidkriti-lektsiji-vikladachiv-tvijknu-2-chervnya-o-16-00

 

Діалоговий семінар із проф. Джеймсом Молітерно

 

https://www.fpk.in.ua/all-posts/4705-dialogovij-seminar-iz-prof-dzhejmsom-moliterno

 

Лекція «Як зареєструвати торговельну марку аби масштабувати та захистити свій бренд на прикладі ЄС та інших країн» від Катерини Мороз, старша ІР юристка, керівниця практик управління брендами, дизайнами та авторським правом.

https://www.fpk.in.ua/all-posts/4686-yak-zareestruvati-torgovelnu-marku-abi-masshtabuvati-ta-zakhistiti-svij-brend-na-prikladi-es-ta-inshikh-krajin

 

Лекція від Андрія Шараєвського, власника маркетингової агенції sharaievskyi.marketing.

https://www.fpk.in.ua/all-posts/4681-vidbulasya-lektsiya-vid-andriya-sharaevskogo

 

Відкриті зустрічі від Європейського альянсу EUniWell

https://www.fpk.in.ua/all-posts/4679-evropejskij-alyans-euniwell-zaproshue-studentiv-na-vidkriti-zustrichi

 

Серія вебінарів від KNU Professionals

 

https://www.fpk.in.ua/all-posts/4655-zapisi-vebinariv-vid-knu-professionals

 

Серія зустрічей від Асоціації правників України 

https://www.fpk.in.ua/all-posts/4648-asotsiatsiya-pravnikiv-ukrajini-zaproshue-vas-na-onlajn-zustrich

 

Воркшоп «Як фахівцю-початківцю скласти резюме і мотиваційний лист»

https://www.fpk.in.ua/all-posts/4649-vorkshop-yak-fakhivtsyu-pochatkivtsyu-sklasti-rezyume-i-motivatsijnij-list

 

Кар‘єрний online-фестиваль Career Shoot 3.0

https://www.fpk.in.ua/all-posts/4619-kar-ernij-online-festival-career-shoot-3-0

 

Recruitment Day Economist

https://fpk.in.ua/all-posts/4611-recruitment-day-economist

 

Майстер-клас від  UNBA NextGen на теми: «Від пошуку роботи до набору штату. Власний досвід» та «Резюме як ключ до бажаної позиції у компанії: як підібрати його правильно?»

https://fpk.in.ua/all-posts/4300-majster-klas-vid-unba-nextgen

 

Майстер-класи «Від пошуку роботи до набору штату. Власний досвід», «Резюме як ключ до бажаної позиції у компанії: як підібрати його правильно?»

https://fpk.in.ua/all-posts/4293-majster-klas-dlya-studentiv

 

Конкурс від міжнародної юридичної фірми Baker McKenzie

 

Зустріч з роботодавцями до Дня правничої кар’єри

 

https://fpk.in.ua/all-posts/4119-konkurs-vid-mizhnarodnoji-yuridichnoji-firmi-baker-mckenzie

 
https://fpk.in.ua/all-posts/4906-zustrich-z-robotodavtsyami-do-dnya-pravnichoji-kar-eri 

United Nations Framework Convention on Climate Change, Рамкова конвенція ООН про зміну клімату

https://fpk.in.ua/all-posts/4962-prodovzhuemo-dilitis-dosvidom-uchasti-u-zakhodakh-studentiv-chleniv-nts

Молодіжний хакатон від AIESEC

 

https://fpk.in.ua/all-posts/4936-z-19-go-po-26-listopada-vidbuvsya-molodizhnij-khakaton-vid-aiesec

 
  
  1. 7. Проведення на базі Коледжу офлайн-заходів зі світовими лідерами та фахівцями у обраній професії.

Залучення завдяки локальному осередку Ліги студентів Асоціації правників України при Фінансово-правовому коледжі до освітнього процесу світових лідерів та фахівців у обраній професії для проведення панельних дискусій, воркшопів, позанавчальних лекцій або зустрічей у більш неформальній обстановці – кави з юристом.

Ліга Економістів ФПК провела захід на тему: «Усе про маркетинг і трошки більше»

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5217-16-chervnya-liga-ekonomistiv-fpk-provela-zakhid-na-temu-use-pro-marketing-i-troshki-bilshe

Проведений онлайн-захід на тему "Автор та мистецтво".

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5211-provedenij-onlajn-zakhid-na-temu-avtor-ta-mistetstvo

Захід на тему «Хто такий юрист?»

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5355-vidbuvsya-zakhid-na-temu-khto-takij-yurist

Офлайн захід «Влаштування юридичної фірми та ведення бізнесу»

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5362-oflajn-zakhid-vlashtuvannya-yuridichnoji-firmi-ta-vedennya-biznesu

Захід на тему «Влаштування юридичної фірми та введення бізнесу».

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5396-pidbivaemo-pidsumki-zakhodu

 Лекція «Про бренд особистості простими словами. І як формувати власний студентам».

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5398-pro-brend-osobistosti-prostimi-slovami

Захід на тему «Особливості роботи прокурора в умовах правового режиму воєнного стану»

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5421-pidsumki-zakhodu-na-temu-osoblivosti-roboti-prokurora-v-umovakh-pravovogo-rezhimu-voennogo-stanu

Зустріч студентів з представниками БЕБ

https://fpk.in.ua/all-posts/5549-vidbulas-zustrich-studentiv-z-predstavnikami-beb

 

Перше засідання локального осередку Ліги студентів Асоціації правників України на базі ФПК.

 

https://fpk.in.ua/all-posts/4955-priednujsya-do-ligi-studentiv-asotsiatsiji-pravnikiv-ukrajini

https://fpk.in.ua/all-posts/4949-vidbulasya-zustrich-z-majbutnim-pravlinnyam-ta-chlenami-lokalnogo-oseredku-ligi-studentiv-asotsiatsiji-pravnikiv-ukrajini

 


Офлайн-захід від ФПК Ліги студентів АПУ «Пірнати у кримінальне право: нахіба та як?» Артем Крикун-Труш

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5002-nastupnij-oflajn-zakhid-vid-fpk-ligi-studentiv-apu-pirnati-u-kriminalne-pravo-nakhiba-ta-yak

https://fpk.in.ua/all-posts/5014-nastav-chas-pidbivati-pidsumki-oflajn-iventu-pirnati-u-kriminalne-pravo-nakhiba-ta-yak

Офлайн-захід Кава з юристом  Арменом Сабіровичем Нерсесян - справжнім експертом у сфері кримінального права.

https://fpk.in.ua/all-posts/4999-v-subotu-vidbuvsya-pershij-zakhid-fpk-ligi-studentiv-apu

 

Панельна дискусія на тему «Що варто знати на початку кар’єрного шляху юриста?»

https://fpk.in.ua/all-posts/4981-vidbulasya-persha-panelna-diskusiya-na-temu-shcho-varto-znati-na-pochatku-kar-ernogo-shlyakhu-yurista

 


Перша HR-компанія на базі локального осередку Ліги студентів АПУ

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5038-vidbulasya-persha-hr-kompaniya-metoyu-yakoji-buv-nabir-novikh-studentiv-u-rodinu-lokalnogo-oseredku-ligi-studentiv-apu

 

Офлайн-захід на тему «Військові злочини»

https://fpk.in.ua/all-posts/5041-pidsumkami-zakhodu-na-temu-vijskovi-zlochini

 

Офлайн-захід на тему: «Робота судів у перші дні вторгнення»

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5045-oflajn-zakhid-na-temu-robota-sudiv-u-pershi-dni-vtorgnennya

 

Зустріч з Кравчуком Олексієм Олеговичем в рамках ряду заходів «Робота судів у перші дні вторгнення»

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5070-pdsumki-odnogo-z-najkrutishikh-zakhodiv

 

Започатковано роботу нової незалежної самоврядної організації - Ліга економістів Фінансово-правового Коледжу

https://fpk.in.ua/all-posts/5075-liga-ekonomistiv-finansovo-pravovogo-koledzhu

 

Ліга економістів ФПК відвідали першу лекцію

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5079-liga-ekonomistiv-fpk-vidvidali-pershu-lektsiyu

 

Кава з юристом Анжелікою Дригою

https://fpk.in.ua/all-posts/5081-18-ogo-bereznya-vidbuvsya-oflajn-zakhid-nasha-traditsijna-kava-z-yuristom

Відбулася друга лекція в межах проєкту BUSINESS START

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5086-vidbulas-druga-lektsiya-v-mezhakh-proektu-business-start

 

Онлайн-зустріч на тему «Антикорупційні злочини: до та під час війни»

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5089-pidbivaemo-pidsumki-onlajn-zustrichi-na-temu-antikoruptsijni-zlochini-do-ta-pid-chas-vijni-yaka-prokhodila-25-bereznya

 

Лекція «Як побудувати бізнес-план і навіщо він взагалі потрібен?» від Ліги економістів ФПК

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5107-liga-ekonomistiv-fpk-vidvidali-vid-nashikh-partneriv-diya-biznes-knu

 

Перший офлайн-захід від Ліги економістів ФПК

https://fpk.in.ua/all-posts/5118-vchora-5-kvitnya-vidbuvsya-pershij-oflajn-zakhid-vid-ligi-ekonomistiv-fpk

 

Ліга економістів ФПК відвідала офлайн-захід в рамках програми з розвитку навичок підприємництва BUSINESS START від ДІЯ.БІЗНЕС.КНУ

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5120-liga-ekonomistiv-fpk-vidvidala-oflajn-zakhid-v-ramkakh-programi-z-rozvitku-navichok-pidpriemstva-business-start-vid-nashikh-partneriv-diya-biznes-knu

 

Офлайн-захід на тему «Відшкодування шкоди завданої війною. Судова практика»

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5155-19-ogo-kvitnya-vidbuvsya-oflajn-zakhid-na-temu-vidshkoduvannya-shkodi-zavdanoji-vijnoyu-sudova-praktika

 

Зустріч студентів Коледжу з Сергієм Фурсою.

https://fpk.in.ua/all-posts/5150-zustrich-studentiv-koledzhu-z-sergiem-fursoyu-22-kvitnya-2023-roku-v-kijivskomu-palatsi-ditej-ta-yunatstva

  1. 8. Роботодавці в ролі спонсорів різноманітних студентських та культурно-виховних заходів, фестивалів, конкурсів, воркшопів, мут-кортів.
Така взаємодія робить вагомий внесок у професійному становленні майбутніх фахівців, які здатні вирішувати складні завдання та генерувати нові ідеї у професійній сфері.

Круглий стіл «Використання штучного інтелекту в освіті: ChatGPT і більше» при МОН України, Офісом підтримки вченого, Інститутом проблем штучного інтелекту МОН України і НАН України

https://fpk.in.ua/all-posts/5214-provedeno-kruglij-stil-vikoristannya-shtuchnogo-intelektu-v-osviti-chatgpt-i-bilshe

Партнерство з ГО «Всеукраїнська організація «Національний Координаційний Центр сприяння протидії корупції»

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5208-pidpisano-memorandum-pro-partnerstvo-z-go-vseukrajinska-organizatsiya-natsionalnij-koordinatsijnij-tsentr-spriyannya-protidiji-koruptsiji

Конференція з підприємництва Startup Campus

https://www.fpk.in.ua/all-posts/5317-vidvidali-konferentsiyu-z-pidpriemnitstva-startup-campus

Зустріч з головою Верховного суду Станіславом Кравченко та суддею Великої палати Верховного суду Олегом Ткачуком

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5360-vidvidali-zustrich-z-golovoyu-verkhovnogo-sudu-stanislavom-kravchenko-ta-suddeyu-velikoji-palati-verkhovnogo-sudu-olegom-tkachukom

Успішне проходження програми The School For Future Leaders 

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5405-vitaemo-studentiv-fpk-iz-uspishnim-prokhodzhennyam-programi-the-school-for-future-leaders

Захід «День Карʼєри. ECONOMICS: СИНЕРГІЯ СВІТІВ» Від Центру карʼєри та працевлаштування Економічного факультету КНУ. На заході були присутні ТОП-компанії, такі як: ПриватБанк, Yasno, Правекс-банк, ARX, ВАТ та інші великі компанії, які розказували про себе, свої проєкти та пропонували стажування.

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5410-den-kar-eri-economics-sinergiya-svitiv

HR-кампанія Ліги студентів АПУ

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5527-uspishno-provedeno-hr-kampaniyu-ligi-studentiv-apu

 

Захід на тему «Діяльність АПУ як інструмент кар’єрного розвитку молодого правника»

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5479-vidbuvsya-oflajn-zakhid-na-temu-diyalnist-apu-yak-instrument-kar-ernogo-rozvitku-molodogo-pravnika

 

Ліга Економістів розпочала нову подорож у світ стартапів та бізнесу за програмою Startup Ecosystem від KSE Graduate Business School

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5425-liga-ekonomistiv-rozpochala-novu-podorozh-u-svit-startapiv-ta-biznesu

 

GLOBAL LEGAL SKILLS VIRTUAL WORKSHOP

https://fpk.in.ua/all-posts/4744-global-legal-skills-virtual-workshop

 

Вебінар на тему «Медичне право в умовах воєнного стану», спікер Зоряна Скалецька - партнер та керівник медичного права Ario Law Firm

 

https://www.fpk.in.ua/all-posts/4715-19-travnya-o-16-00-bezkoshtovnij-vebinar-na-temu-medichne-pravo-v-umovakh-voennogo-stanu

 

Школа-інтенсив від компанії «Делойт» в Україні

https://fpk.in.ua/all-posts/4735-tsikavit-sfera-finansiv-ta-auditu

 

Вебінар на тему «Партнерство як основний актив компанії. Як розвивати команду юристів» Online Law School проведемо

Разом з Євгеном Савельєвим та Мирославом Хмарським - керуючими партнерами Юридичної компанії Avitar

 

https://www.fpk.in.ua/all-posts/4712-18-travnya-u-online-law-school-provedemo-vebinar

 

Вебінар на тему: «Основи авторського права для креативних індустрій»

 

https://www.fpk.in.ua/all-posts/4700-vebinar-na-temu-osnovi-avtorskogo-prava-dlya-kreativnikh-industrij

 

Вебінар "Принципи та світова практика відшкодування шкоди майну постраждалих внаслідок бойових дій цивільних осіб" від ААУ

 

https://www.fpk.in.ua/all-posts/4699-aau-zaproshue-na-vebinar-printsipi-ta-svitova-praktika-vidshkoduvannya-shkodi-majnu-postrazhdalikh-vnaslidok-bojovikh-dij-tsivilnikh-osib

 

Вебінар на тему «Мобілізація громадян України в умовах воєнного стану» від Міністерства освіти і науки України та OSCE Project Co-or

https://www.fpk.in.ua/all-posts/4698-pershij-vebinar-na-temu-mobilizatsiya-gromadyan-ukrajini-v-umovakh-voennogo-stanu

 

Вебінар на тему: «Особливості реалізації правового статусу публічних службовців в Україні в умовах дії правового режиму воєнного стану».

https://www.fpk.in.ua/all-posts/4694-vidbuvsya-vebinar-na-temu-osoblivosti-realizatsiji-pravovogo-statusu-publichnikh-sluzhbovtsiv-v-ukrajini-v-umovakh-diji-pravovogo-rezhimu-voennogo-stanu

 

Серія вебінарів Career Shoot від роботодавців

 

https://www.fpk.in.ua/all-posts/4664-zapisi-korisnikh-vebinariv-career-shoot-vid-robotodavtsiv

 

UBA Students’ League Moot on Intellectual Property 6.0

https://fpk.in.ua/all-posts/4603-zaproshue-studentiv-vzyati-uchast-u-mutkorti

 

Genesis Open Week

 

https://fpk.in.ua/all-posts/4690-zapisi-ta-prezentatsiji-genesis-open-week

 

Стажування від STUD-POINT

https://www.fpk.in.ua/all-posts/4631-stazhuvannya-vid-stud-point

 

Правовий курс з права Світової організації торгівлі (СОТ) від ELSA Ukraine

https://fpk.in.ua/all-posts/4424-shanovni-studenti-ta-chleni-nts-koledzhu

 

Вебінар від Інституту права Київського національного університету ім. Т. Шевченка “General Introduction to the ELI-Unidroit Model Rules of European Civil Procedure

https://fpk.in.ua/all-posts/4303-eli-unidroit-model-rules-of-european-civil-procedure

 

Національний тиждень молоді в компаніях “Job Shadowing Week” 

https://fpk.in.ua/all-posts/4302-studenti-vidvidayut-odnu-z-top-15-yuridichnikh-kompanij-v-ukrajini-everlegal

 

Лекція від випускника Коледжу, власника мережі магазинів World of Comics Едгара Бровді

https://fpk.in.ua/all-posts/4272-lektsiya-ekskursiya-vid-vipusknika-finansovo-pravovogo-koledzhu-edgara-brovdi

 

Проект з фінансової грамотності у Коледжі від ГО «РОТАРИ КЛУБ КИЇВ ІНТЕРНЕШЕНАЛ».

 

https://fpk.in.ua/all-posts/4239-proekt-z-finansovoji-gramotnosti-u-koledzhi 

GLOBAL MONEY WEEK 2021

 

https://fpk.in.ua/all-posts/4152-global-money-week-2021 

Всеукраїнський форум до Дня захисту дітей "Ми діти сильної країни - України".

https://fpk.in.ua/all-posts/4957-rozpochinaemo-znajomiti-vas-iz-pozanavchalnimi-dosyagnennyami-naukovogo-tovaristva-studentiv-koledzhu

Форум недержавних закладів вищої освіти України

https://fpk.in.ua/all-posts/4951-vidbuvsya-forum-nederzhavnikh-zakladiv-vishchoji-osviti-ukrajini

Школа «Агенти Змін»   https://fpk.in.ua/all-posts/4917-yuni-agenti-zmin

Випускники Фінансово-правового коледжу почали свою роботу у Фонді державного майна України.

https://fpk.in.ua/all-posts/5055-gordist-koledzhu-tse-spravi-jogo-vipusknikiv

 

Серія заходів з питань протидії кібербулінгу від провідних юристів Старокостянтинівського Центру пробації

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5102-pravoprosvitnitskij-zakhid-shcho-take-kiberbuling-ta-yak-sebe-vberegti

https://fpk.in.ua/all-posts/5121-prodovzhuemo-seriyu-pravoprosvitnitskikh-zakhodiv-shcho-take-kiberbuling-ta-yak-sebe-vberegti

 

Співпраця з Центром ДІЯ.БІЗНЕС У КНУ

 

https://fpk.in.ua/all-posts/5046-zustrich-z-kerivnitseyu-tsentru-diya-biznes-u-knu

 

Слід підкреслити, що саме «живе» спілкування студентів з роботодавцями-професіоналами і надасть їм змогу сформувати необхідні компетентності в майбутній професійній діяльності.

Діючі договори

про проведення практики студентів

та меморандуми про співпрацю

 

Дата

 

Назва та зміст договору або меморандуму

Посилання на веб-сайт

1

06.02.20

Договір № 17-02/20 від 06.02.20 про проведення практики з  Окружним адміністративним судом м. Києва

https://fpk.in.ua/images/normatuvna_baza/Dohovir-pro-provedennya-praktyky.-Okruzhnyy-administratyvnyy-sud-m.-Kyyeva.pdf

 

2

22.02.20

Договір № 17 від 22.02.20 про проведення практики студентів з Центральним міжрегіональним управлінням Міністерства Юстиції

https://fpk.in.ua/images/normatuvna_baza/Tsentralnym-mizhrehionalnym-upravlinnyam-Ministerstva-yustytsiyi.pdf

 

3

10.02.20

Договір № 02/02-20 від 10.02.20 на проведення практики студентів з Солом’янською районною в м. Києві державною адміністрацією 

https://fpk.in.ua/images/normatuvna_baza/Dohovir-na-provedennya-praktyky-studentiv-mizh-Finansovo-pravovym-koledzhem-ta-Solomyanskoyu-rayonnoyu-v-m.-Kyyevi-derzhanoyu-administratsiyeyu.pdf

 

4

29.01.21

Договір № 09/01-21 від  29.01.21 про проведення практики студентів з Головним управлінням Держгеокадастру у м. Києві

https://fpk.in.ua/images/normatuvna_baza/Dohovir-pro-provedennya-praktyky-studentiv.-Holovne-upravlinnya-Derzhheokadastru-u-m.-Kyyevi.pdf

 

5

29.01.21

Угода № 11/02-21 від 29.01.21 про проведення практики студентів з Виконавчим комітетом Української міської ради

https://fpk.in.ua/images/normatuvna_baza/Uhoda-pro-provedennya-praktyky.-Vykonavchyy-komitet-Ukrayinskoyi-miskoyi-rady.pdf

 

6

01.02.21

Договір № 135 від 01.02.2021 на проведення виробничої практики студентів між Фінансово-правовим коледжем та Ковельською районною радою

 

https://fpk.in.ua/images/normatuvna_baza/Kovelskoyu-rayonnoyu-radoyu.pdf

 

7

05.02.21

Договір  №  23-02/2021 від 05.02.2021 на проведення виробничої практики студентів між Фінансово-правовим коледжем та Міністерством розвитку громад та територій України 

https://fpk.in.ua/images/normatuvna_baza/Ministerstvom-rozvytku-hromad-ta-terytoriy-Ukrayiny.pdf

 

8

30.07.21

Угода від 30.07.21 на проведення практики студентів між Фінансово-правовим коледжем та Національною комісією цінних паперів і фондового ринку

https://fpk.in.ua/normatuvna_baza/Natsionalnoyu-komisiyeyu-tsinnykh-paperiv-i-fondovoho-rynku.pdf

 

9

18.08.22

Договір від 18.08.22 на проведення практики здобувачів фахової передвищої та вищої освіти між Фінансово-правовим коледжем та Північним апеляційним господарським судом

https://fpk.in.ua/images/normatuvna_baza/Pivnichnym-apelyatsiynym-hospodarskym-sudom.pdf

 

10

05.09.22

Договір № 7А від 05.09.22 на проведення практики здобувачів фахової передвищої та вищої освіти між Фінансово-правовим коледжем та Державною установою «Центр пробації»

https://fpk.in.ua/images/normatuvna_baza/Derzhavnoyu-ustanovoyu-Tsentr-probatsiyi.pdf

 

 11

13.02.23

Договір на проведення практики здобувачів вищої освіти між Фінансово-правовим коледжем та Київським інститутом земельних відносин

https://www.fpk.in.ua/images/normatuvna_baza/_viber_2023-04-27_12-34-33-784.pdf

12   01.02.24

Договір на проведення практики студентів між Фінансово-правовим коледжем та Головним управлінням Національної поліції у м. Києві

https://www.fpk.in.ua/images/normatuvna_baza/_viber_2024-03-05_16-35-13-263.pdf

13

08.09.21

Меморандум про співпрацю з Громадською організацією «Ротари КЛУБ КИЇВ ІНТЕРНЕШЕНАЛ»

https://fpk.in.ua/images/publichna-informatsiya/Memorandum-pro-spivrobitnytstvo-ta-vzayemodiyu-z-Hromadskoyu-orhanizatsiyeyu-ROTARY-KLUB-KYYIV-INTERNESHENAL.pdf

 

14

22.11.21

Меморандум про співробітництво з Київським міським осередком Всеукраїнської громадської організації «Європейська Асоціація Студентів Права ELSA Україна» ELSA Kyiv 

https://fpk.in.ua/images/publichna-informatsiya/Memorandum-pro-spivpratsyu-Elsa.pdf

 

15

22.11.21

Меморандум про співпрацю зі Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація адвокатів України»

https://fpk.in.ua/images/publichna-informatsiya/Memorandum-pro-spivpratsyu-mizh-Vseukrayinskoyu-hromadskoyu-orhanizatsiyeyu-Asotsiatsiya-advokativ-Ukrayiny-.pdf

 

16

26.01.22

Меморандум про співпрацю та партнерські взаємовідносини з Всеукраїнською молодіжною організацією "АЙСЕК в Україні"

https://fpk.in.ua/images/publichna-informatsiya/Dohovir-AISEC.pdf

 

17

14.02.22

Меморандум про співробітництво з Тренінговим центром прокурорів України

https://fpk.in.ua/images/publichna-informatsiya/Memorandum-prokurory-Ukrayiny.pdf

 

18

24.05.22

Меморандум про співробітництво з Інститутом держави і права імені В.М. Корецького НАН України

https://fpk.in.ua/images/publichna-informatsiya/Memorandum_Koretskoho.pdf

 

19

20.07.22

Меморандум про співробітництво з Юридичною фірмою «Правовий Альянс»

https://fpk.in.ua/images/publichna-informatsiya/photo_2022-08-24_09-48-57.pdf

 

20

27.10.22

Меморандум про співпрацю між Фінансово-правовим коледжем та Лігою студентів Асоціації правників України

 

https://fpk.in.ua/images/publichna-informatsiya/Lihoyu-studentiv-Asotsiatsiyi-pravnykiv-Ukrayiny.pdf

 

21

13.03.23

Договір про співпрацю між Фінансово-правовим коледжем та Київським Палацом дітей та юнацтва

https://www.fpk.in.ua/images/normatuvna_baza/photo_2023-04-26_16-24-06.pdf

22

05.06.23

Меморандум про партнерство та співробітництво в сфері освіти з Національним Координаційним Центром сприяння протидії корупції

https://www.fpk.in.ua/images/publichna-informatsiya/_viber_2023-06-06_14-03-53-813.pdf

23 05.10.23

Меморандум про співробітництво з Науково-дослідним публічного права

https://www.fpk.in.ua/images/normatuvna_baza/photo_2024-03-07_11-08-58.pdf
24 19.10.23

Меморандум про співпрацю з Національною бібліотекою України імені В.І. Вернадського

https://www.fpk.in.ua/images/publichna-informatsiya/_viber_2023-10-20_13-47-42-851.pdf