18 березня 2021 року студенти економічного факультету Коледжу відвідали перший центр для студентів і майбутніх підприємців ДІЯ.Бізнес Київського національного університету імені Тараса Шевченка, створеного за підтримки Міністерства цифрової трансформації.
Під час візиту студенти дізнались інсайти роботи центру, різницю між бізнесменом і підприємцем, а також їх ключові риси. Залюбки прийняли участь у майстер-класі «Визначення підприємницького хисту» та продемонстрували високий рівень комунікації.
Дякуємо Нікітченко Юлії Станіславівні за змістовну та цікаву екскурсію, теплий прийом та незабутні враження.
![](/images/ekskyrsii/diya.biznes/diya.biznes_1.jpg)
![](/images/ekskyrsii/diya.biznes/diya.biznes_23.jpg)
![](/images/ekskyrsii/diya.biznes/diya.biznes_4.jpg)
![](/images/ekskyrsii/diya.biznes/diya.biznes_31.jpg)
![](/images/ekskyrsii/diya.biznes/diya.biznes_33.jpg)
![](/images/ekskyrsii/diya.biznes/diya.biznes_1.jpg)
![](/images/ekskyrsii/diya.biznes/diya.biznes_19.jpg)
![](/images/ekskyrsii/diya.biznes/diya.biznes_23.jpg)
![](/images/ekskyrsii/diya.biznes/diya.biznes_22.jpg)
![](/images/ekskyrsii/diya.biznes/diya.biznes_4.jpg)
![](/images/ekskyrsii/diya.biznes/diya.biznes_6.jpg)
![](/images/ekskyrsii/diya.biznes/diya.biznes_31.jpg)