Патріотичне виховання молоді є невід’ємною частиною навчального процесу та формування майбутнього нашої країни.
З нагоди вшанування українських добровольців наші студенти завітали до Київського Палацу дітей та юнацтва на виставковий проєкт «Сучасне військо крізь призму минулого», що складається з двох тематичних блоків: перший присвячений українській мілітарній історії XX століття, другий - підрозділам Збройних Сил України, які наслідують історичні традиції українського війська.
Під час заходу студенти мали унікальну можливість поспілкуватися з військовими-керівниками підрозділів, побачили виставку «Історія українського війська», а також взяли участь в майстер-класі відділу візуального мистецтва, де кожен зміг власноруч виготовити яскраві патріотичні браслети.
Українці - народ, який протягом віків виборював право на визнання своєї культури, своїх територій, традицій, мови, ідеалів свободи та соборності. Слава усім жінкам і чоловікам, які з доброї волі стали до зброї для захисту рідної України!
Слава Україні! Героям Слава!
Участь у заході було прийнято відповідно до Статуту Фінансово-правового коледжу, Положення про внутрішню систему забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої та фахової перед вищої освіти та Стратегії розвитку Фінансово-правового коледжу на 2020-2025 р.р.
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-00-771.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-01-192.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-01-407.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-01-667.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-01-929.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-02-166.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-02-369.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-03-039.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-02-590.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-02-817.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-03-275.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-03-519.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-03-939.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-04-162.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-04-366.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-04-596.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-06-030.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-06-285.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-06-602.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-06-844.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-07-107.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-24-920.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-23-132.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-23-434.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-23-718.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-23-960.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-24-194.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-24-425.jpg)
Участь у заході було прийнято відповідно до Статуту Фінансово-правового коледжу, Положення про внутрішню систему забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої та фахової перед вищої освіти та Стратегії розвитку Фінансово-правового коледжу на 2020-2025 р.р.
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-00-771.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-01-192.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-01-407.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-01-667.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-01-929.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-02-166.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-02-369.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-03-039.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-02-590.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-02-817.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-03-275.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-03-519.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-03-939.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-04-162.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-04-366.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-04-596.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-06-030.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-06-285.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-06-602.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-06-844.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-07-107.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-24-920.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-23-132.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-23-434.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-23-718.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-23-960.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-24-194.jpg)
![](/images/news/zystrichZvisk/_viber_2023-03-15_18-12-24-425.jpg)