Фінансово-правовий коледж радо зустрічає нове поповнення першокурсників. Урочиста і водночас невимушена атмосфера, щасливі обличчя, серйозні, спрямовані у майбутнє погляди, піднесений настрій, емоції... Саме у такій обстановці  відбулася посвята першокурсників  у студенти.
Колектив Фінансово-правового коледжу щиро вітає вас!
Ще вчора - школярі - абітурієнти, а сьогодні - вже повноправні наймолодші члени дружньої коледжанської родини. Ви вже зробили важливий крок - визначилися з майбутньою спеціальністю. Хочеться вірити, що саме обраний фах стане для вас сферою невтомного самовдосконалення, найповнішої особистої реалізації та відкриє вам усі можливості  стати успішними людьми.
Отримання вищої освіти – це відповідальний, виснажливий і водночас надзвичайно цікавий марафон. І щоб його здолати,вам знадобляться серйозні зусилля, а від наших чудових, мудрих, потужних викладачів намагайтеся взяти все, що вони знають, бо це для вас унікальний шанс стати справді фахівцями і в майбутньому перемогти в конкурентній боротьбі на ринку праці.
Випускники Коледжу підтвердять - освіта, отримана у нашому  закладі вищої освіти, стає чудовим стартовим майданчиком для тих, хто прагне все життя вчитися новому і шукати своє місце у сучасному, динамічному, напруженому і вимогливому світі. А окрім професійних знань, навичок, вмінь та інтелектуального багажу, з вами назавжди лишиться і пам'ять про веселі та продуктивні студентські роки.
Вітаємо, студентів, викладачів та весь колектив Коледжу з початком нового навчального року, нового етапу в житті!