Умови прийому на навчання для здобуття фахової передвищої освіти у 2021 році зареєстровано в Міністерстві юстиції (реєстраційний номер №1235/35518 від 11.12.2020) та найближчим часом набудуть чинності .
Планується, що у 2021 році вступ до закладів фахової передвищої освіти розпочнеться наприкінці червня.
Порівняно з попередніми роками нові Умови містять норми, що мають зробити вступ більш прозорим та комфортним. Наприклад, вступники на основі повної загальної середньої освіти зможуть оцінити свої шанси ще до подачі документів – надається можливість спочатку скласти вступні іспити, творчі конкурси, а вже потім подавати документи до обраного закладу.
Також Умовами передбачено продовження періоду проведення іспитів для вступників на основі базової загальної середньої освіти. Це дозволить закладам більш гнучко підійти до організації вступної кампанії, з дотриманням всіх протиепідеміологічних заходів.
На 2021 рік передбачено додатковий прийом документів для здобуття фахової передвищої освіти за контрактною формою.
Нагадуємо, що з 03 жовтня 2020 року у Фінансово-правовому коледжі розпочалися підготовчі курси до вступу за освітньо-професійним ступенем «фаховий молодший бакалавр». Щосуботи відбувається підготовка з трьох навчальних дисциплін: українська мова, математика та історія України. Після закінчення курсів до конкурсного балу додається 50 балів. Запрошуємо долучитись, заповнивши анкету: https://forms.gle/MXpSfATpJzsNwcnMA