Результати вступного іспиту з математики

Результати вступного іспиту з історії України

  

ВСТУПНИЙ ІСПИТ 19 липня 2021 року
З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ
ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ АБІТУРІЄНТА

 Дорогі абітурієнти, чекаємо Вас 19 липня 2021 року на іспит з української мови:

 1. 1. На сайті Коледжу за посиланням Ви ознайомитесь зі списком, в якому вказано:
  - зміна складання вступного іспиту (перша або друга)
  - номер пункту (1, 2 або 3) на подвір’ї Коледжу, де Ви отримаєте перед іспитом екзаменаційний листок;
  - номер Вашої групи та аудиторії, в якій Ви складаєте вступний іспит.

  Вступний іспит з української мови. 1 зміна.
  Вступний іспит з української мови. 2 зміна.

  2. Видача екзаменаційних листків для абітурієнтів першої зміни розпочнеться о 8:30, для другої – о 12:30. Для його отримання необхідно підійти на пункт видачі, пред’явити Вашу ID-картку та розписку, яку Ви отримали під час подачі документів. Після цього до аудиторії Вас проведе консультант.
  З собою необхідно мати ручку та захисну маску.

  Вхід до приміщення Коледжу для батьків та супроводжуючих буде відкрито після 9:00 (у першу зміну) та після 13:00 (у другу зміну). Запрошуємо відвідати наше кафе та затишно провести час очікування.

  3. Перед іспитом о 09:00 (у першу зміну) та о 13:00 (у другу зміну) екзаменатори проведуть консультацію для кожної групи абітурієнтів, під час якої Ви отримаєте інструкції щодо заповнення бланків вступного іспиту.

  4. Час, відведений для виконання іспиту, складає 2 години. За можливості просимо Вас залишати мобільні телефони у батьків, користуватись ними під час іспиту заборонено.

  5. В усіх аудиторіях є антисептичні засоби, питна вода та запасні ручки. В коридорах між аудиторіями також встановлені кулери з водою та одноразові стаканчики. Ми забезпечили комфортні умови для складання іспиту.

  6. Результати іспиту будуть розміщені на стенді Приймальної комісії, а також опубліковані на сайті за посиланням не пізніше 15:00 наступного дня.

  Бажаємо успіху на іспиті!