Учора випускники Фінансово-правового коледжу Київського національного університету імені Тараса Шевченка запровадили в місті нову традицію.
На знак подяки за якісне навчання біля свого закладу на вулиці Пітерській, 5 вони висадили алею молодих дерев. До акції долучилися всі факультети. Студенти сподіваються, що їх наступники не лише доглядатимуть новостворену алею, а й продовжать саму традицію.
![](/images/news/aleya-dlya.jpg)
![](/images/news/aleya-dlya1.jpg)
![](/images/news/aleya-dlya2.jpg)
![](/images/news/aleya-dlya3.jpg)
![](/images/news/aleya-dlya4.jpg)
![](/images/news/aleya-dlya5.jpg)
![](/images/news/aleya-dlya6.jpg)
![](/images/news/aleya-dlya7.jpg)
![](/images/news/aleya-dlya8.jpg)