Минулої пʼятниці - 5 липня - у Фінансово-правовому коледжі відбулася урочиста довгоочікувана подія - вручення дипломів випускникам 2024 року ОПС «Фаховий молодший бакалавр» та ОС «Бакалавр» спеціальностей 081 Право та 072 Фінанси, банківська справа та страхування 🎓
Вже втретє випускники Фінансово-правового коледжу отримують власні дипломи в умовах повномасштабної війни…
Ще один важливий крок у житті кожного випускника Коледжу зроблено, подолано ще один етап професійного зростання.
Незважаючи на складні умови навчального 2023-2024 року, наші студенти змогли показати високі успіхи у навчальній та позанавчальній діяльності, брали активну участь у наукових та виховних заходах, виступали організаторами численних подій, що в черговий раз підтверджує активну громадянську позицію та високий рівень національної свідомості наших випускників.
З теплими словами привітання до випускників звернулась директор Фінансово-правового коледжу - Тамара Олексіївна Губанова, та побажала їм втілення найзаповітніших мрій, щасливої і легкої долі, віри у себе та майбутнє незалежної України.
На святі урочистого вручення дипломів випускникам 2024 року були присутні також шановні гості - колеги з Київського національного університету імені Тараса Шевченка:
Мельничук Наталія Олексіївна – Заслужений юрист України, доктор юридичних наук, заступниця директора Навчально-наукового інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, професор кафедри трудового права та права соціального забезпечення Навчально-наукового інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
Терех Олена Андріївна – кандидат юридичних наук, заступниця директора Навчально-наукового інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, директор Центру соціального розвитку Київського національного університету імені Тараса Шевченка, асистент кафедри цивільного процесу Навчально-наукового інституту права
та Рак Роман Володимирович - кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри фінансів Економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які бажали нашим випускникам успішного втілення професійних планів та мрій у мирній Україні.
Випускники Коледжу 2024 року - талановиті, проактивні, освічені, неймовірні особистості, кожен з яких заслуговує на щасливе та мирне майбутнє! Ми впевнені, що роки навчання у Фінансово-правовому коледжі відкрили для наших випускників нові грані можливого професійного росту та дозволили сформувати коло вірних друзів та наставників, які завжди підтримають у майбутньому.
До вітань випускників приєднується весь науково-педагогічний колектив Коледжу та бажає не втрачати запалу очей на шляху до реалізації своїх найзаповітніших мрій.
Фінансово-правовий коледж вітає своїх випускників з черговою сходинкою у житті та бажає зберегти в собі жагу до щасливого життя та якісних знань! 💐
Наші випускники та студенти також подарували Коледжу незабутні емоції, записавши інтервʼю 📹 про своє навчання в ФПК🤩 Дякуємо кожному! Ви - найкращі!
📸Більше фото Випуску ФПК-2024 можна переглянути та завантажити за посиланням 🔗
![](/images/news/2023/Vupysk24/photo_2024-07-11_16-21-24.jpg)
![](/images/news/2023/Vupysk24/photo_2024-07-11_16-21-25.jpg)
![](/images/news/2023/Vupysk24/photo_2024-07-11_16-21-43.jpg)
![](/images/news/2023/Vupysk24/photo_2024-07-11_16-21-45.jpg)
![](/images/news/2023/Vupysk24/photo_2024-07-11_16-21-23.jpg)
![](/images/news/2023/Vupysk24/photo_2024-07-11_16-21-21.jpg)
![](/images/news/2023/Vupysk24/photo_2024-07-11_16-21-23-2.jpg)
![](/images/news/2023/Vupysk24/photo_2024-07-11_16-21-42.jpg)
![](/images/news/2023/Vupysk24/photo_2024-07-11_16-20-53.jpg)
![](/images/news/2023/Vupysk24/photo_2024-07-11_16-20-54-2.jpg)
![](/images/news/2023/Vupysk24/photo_2024-07-11_16-20-52.jpg)
![](/images/news/2023/Vupysk24/photo_2024-07-11_16-20-54.jpg)
![](/images/news/2023/Vupysk24/photo_2024-07-11_16-20-55-2.jpg)
![](/images/news/2023/Vupysk24/photo_2024-07-11_16-20-55.jpg)
![](/images/news/2023/Vupysk24/photo_2024-07-11_16-20-56.jpg)
![](/images/news/2023/Vupysk24/photo_2024-07-11_16-20-57-2.jpg)
![](/images/news/2023/Vupysk24/photo_2024-07-11_16-20-57.jpg)
![](/images/news/2023/Vupysk24/photo_2024-07-11_16-20-58.jpg)
![](/images/news/2023/Vupysk24/photo_2024-07-11_16-21-19.jpg)
![](/images/news/2023/Vupysk24/photo_2024-07-11_16-21-20-2.jpg)
![](/images/news/2023/Vupysk24/photo_2024-07-11_16-21-20.jpg)
![](/images/news/2023/Vupysk24/photo_2024-07-11_16-21-40-2.jpg)
![](/images/news/2023/Vupysk24/photo_2024-07-11_16-21-22.jpg)
![](/images/news/2023/Vupysk24/photo_2024-07-11_16-21-41.jpg)
![](/images/news/2023/Vupysk24/photo_2024-07-11_16-21-40-2.jpg)
![](/images/news/2023/Vupysk24/photo_2024-07-11_16-21-40.jpg)
![](/images/news/2023/Vupysk24/photo_2024-07-11_16-21-43-2.jpg)
![](/images/news/2023/Vupysk24/photo_2024-07-11_16-21-44.jpg)