Під час зустрічі учасники зосередилися на детальному аналізі останніх змін у законодавстві та практичних аспектах захисту інтересів як мажоритарних, так і міноритарних власників акцій.
Ключові акценти дискусії:
Особливості застосування механізмів squeeze-out (обов’язковий викуп акцій) та sell-out (вимога про викуп акцій).
Ефективність судового захисту порушених прав акціонерів у сучасних реаліях.
Баланс інтересів учасників корпоративних відносин під час проведення загальних зборів.
Особливий інтерес викликала практична частина засідання – розбір реальних кейсів, що спровокувало жваву дискусію та дозволило учасникам випробувати свої сили в аргументації складних правових позицій.
Модераторкою заходу виступила Олена Черненко, кандидатка юридичних наук, старша дослідниця, завідувачка кафедри права ПВНЗ «Фінансово-правовий коледж».
Дякуємо всім учасникам за високий рівень підготовки, небайдужість до актуальних проблем права!
Участь у заході було прийнято відповідно до Статуту Фінансово-правового коледжу, Положення про внутрішню систему забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої та фахової передвищої освіти, Стратегії розвитку Фінансово-правового коледжу на 2023-2028 р.р. та Плану навчально-наукових заходів Коледжу на 2025-2026 н.р.



















