Плануючи поїздку країнами Європи, організатори туру «ІNTERNATIONAL INSTITUTIONS STUDY VISIT – 2018» не могли не додати до маршруту прекрасну Францію, тому 26–27 квітня студенти Фінансово-правового коледжу насолоджувалися чудовими краєвидами Парижа. Прибувши 26 квітня до французької столиці та поселившись у готелі в передмісті, група відправилася знайомитись із містом та його найвизначнішими місцями.
Щоб якнайкраще зрозуміти історію й традиції Парижа, наші студенти відправились на екскурсію в супроводі французького гіда, разом із яким вони відвідали один із найвідоміших районів столиці Франції, до того ж найвищу точку міста (130-метровий пагорб на півночі Парижа) – Монмартр. Наші студенти на власні очі побачили відомий Мулен Руж, оглянули найбільший католицький собор Франції Сакре-Кьор, що знаходиться на вершині пагорба, прогулялися площею Тертр, де безліч художників, мімів і музикантів. Увагу студентів привернула також не менш відома «Стіна кохання», на якій зізнання в кохані написані більш ніж двомастами мовами світу. Недаремно кажуть, що хто не бачив Монмартр, той не бачив Париж, адже саме в цьому місті можна відчути справжню Францію.
На другий день перебування в Парижі група продовжила пізнавати французьку столицю та гуляти містом, отримуючи приємні враження. Зробивши безліч фото на фоні Ейфелевої вежі та інших пам’яток культури, а також закинувши монетки в усі фонтани міста, наші студенти готуються вирушати далі, до останніх у маршруті країн – Австрії та Словаччини.