Фінансово-правовий коледж

заклад вищої освіти з 1994 року


Фінансово-правовий коледж створений у жовтні 1994 року як структурний підрозділ Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Коледж розпочав свою діяльність з підготовки бакалаврів за спеціальністю «Право». Згодом були ліцензовані інші освітні програми та підготовка фахівців на основі базової загальної середньої освіти.
З серпня 2012 року Фінансово-правовий коледж Київського національного університету імені Тараса Шевченка перейменовано в Приватний вищий навчальний заклад «Фінансово-правовий коледж». 
На сьогодні у Коледжі навчається більше 1000 студентів.
Вступ до Коледжу здійснюється після 9, 10 та 11 класів за спеціальностями 081 Право і 072 Фінанси, банківська справа та страхування.
Фінансово-правовий коледж - заклад вищої освіти, акредитований Міністерством освіти і науки України.
 Коледж зараховує на денну та заочну форму навчання за освітніми ступенями бакалавр та фаховий молодший бакалавр за спеціальностями:
 • - 081 Право
 • - 072 Фінанси, банківська справа та страхування
    Детальна інформація щодо вступу, термінів подання заяв, вступних іспитів та сертифікатів НМТ (ЗНО) розміщена на веб-сайті Коледжу у розділі «Вступникам».
    Переваги Коледжу:
 • - ступенева освіта, тобто випускники Коледжу можуть продовжити навчання на ОС «бакалавр», починаючи з другого або навіть третього курсу за спорідненою спеціальністю у Коледжі або інших закладах вищої освіти;
 • - доступна ціна за короткий період навчання, який дозволяє швидше перейти до практики та набути професійні компетентності, поєднати практику та отримати професійний досвід вже під час навчання;
 • - гнучка система знижок в оплаті за надання освітніх послуг: у 2022 році до Коледжу було прийнято студентів-ВПО та УБД з різних регіонів України, переважно зі східних областей, які максимально наближені до лінії фронту. Як і в попередні роки Коледж продовжує практику запровадження гнучких знижок (від 20 до 100%) при оплаті навчання для студентів, які належать до пільгових категорій;
 • - іногороднім студентам надаються гуртожитки;
 • - студенти Коледжу мають відстрочку від призову на строкову військову службу в Збройні сили України;
 • - за бажанням студенти Коледжу проходять військову підготовку у Військовому інституті КНУ ім. Тараса Шевченка, згідно діючих Правил прийому за програмою підготовки офіцерів запасу.
Навчання у Коледжі проходить у змішаній формі (дистанційно та офлайн). Для цього створено окремий підрозділ – Деканат дистанційного навчання. Також у студентів є можливість навчання за індивідуальним графіком. До освітнього процесу залучено високопрофесійну команду досвідчених викладачів, більшість  яких є представниками структурних підрозділів Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. 
У Коледжі функціонує електронна бібліотека, а читальний зал бібліотеки щомісяця оновлюється та доповнюється актуальною навчальною і науковою літературою. 
У Коледжі також функціонує Психологічна служба для можливості отримання студентами соціально-психологічної підтримки в умовах воєнного стану та допомоги з труднощами у процесі навчання.
Для студентів, викладачів та співробітників Коледжу проводяться безкоштовні курси англійської мови English Speaking Club за участю носіїв мови з усього світу та за підтримки американського спікінг клабу Berkeley Public Library (California, USA). 
Студенти Коледжу мають розширені можливості працевлаштування у топових та відомих компаніях України. Для цього у Коледжі функціонує Офіс роботодавців. База потенційних роботодавців постійно оновлюється шляхом підписання угод стратегічного партнерства з підприємствами, установами, організаціями різних форм власності, які зацікавлені у нових перспективних кадрах. 
Коледж підтримує всебічний розвиток студентів шляхом проведення онлайн та офлайн заходів різноманітних навчально-виховних та культурних напрямків та сприяє розвитку студентського самоврядування: на базі Коледжу створено осередок Ліги студентів Асоціації правників України та функціонує Наукове товариство студентів ФПК. 
У 2021 році Коледж отримав Свідоцтва про державну реєстрацію двох друкованих фахових журналів категорії «Б»: «Київський юридичний журнал» та «Київський економічний часопис». В Україні лише Фінансово-правовий коледж став першим коледжем, який має фахові видання в галузі економіки та права.
    Випускники Коледжу продовжують навчання за магістерськими освітніми програмами у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка та в інших провідних закладах вищої освіти України за відповідними напрямами та спеціальностями, згідно діючих Правил прийому, займають високі посади на державній службі та в приватному секторі.
Запрошуємо абітурієнтів на екскурсію та індивідуальні консультації щодо вступу. Запис за телефонами: 
(044) 243-42-93, 243-01-17, 503-09-85;
098-777-67-17, 050-777-09-67


Фінансово-правовий коледж готовий до вступної кампанії 2023 року! Розпочнемо?

 10 кроків для вступу до Фінансово-правового коледжу у 2023 році
 
 • 1 крок: Зареєструй особистий електронний кабінет вступника
 • 2 крок: У разі потреби звернися за консультацією до Коледжу за номерами телефонів:
(044) 243-42-93,  (044) 243-01-17
(044) 503-09-85 (багатоканальний)
(098) 777-67-17, (050) 777-09-67
 • 3 крок: Зазнач особисті дані під час реєстрації електронного кабінету
 • 4 крок: Підтвердь пільги (якщо такі є, вони суттєво повпливають на знижку твоєї оплати за навчання після вступу! smile)
 • 5 крок: Склади вступні випробування (НМТ та/або співбесіди за обраною спеціальністю (для осіб, які мають підстави для спеціальних умов участі у вступній кампанії)
 • 6 крок: Подай заяву на вступ через особистий електронний кабінет
 • 7 крок: Для вступу на спеціальності:
 • 072 Фінанси, банківська справа та страхування треба набрати не менше ніж 100 балів;
 • 081 Право треба набрати не менше ніж 120 балів;
 • 8 крок: Отримай рекомендацію для навчання в Коледжі
 • 9 крок: Підтвердь вибір ЗВО в особистому електронному кабінеті
 • 10 крок: Уклади договір про навчання з Коледжем
 
Ми чекаємо саме на тебе!
 
Докладніше від МОН: https://mon.gov.ua/ua/news/vstup-2023-10-krokiv-dlya-vstupu-do-zakladu-vishoyi-osviti-u-2023-roci 

Шановні абітурієнти та батьки!

Якщо у Ваших планах є бажання навчатися одночасно у нашому Коледжі та за кордоном або Ви вже стали студентом престижного закладу освіти за межами України – ця інформація саме для Вас!

У 2022 році у Коледжі були створенні дистанційні навчальні групи для студентів та абітурієнтів, що планують вступати до Коледжу і поєднувати навчання за кордоном та в Україні з попереднім узгодженням графіків навчального процесу.

Підвівши підсумки першого року роботи дистанційних груп можемо відзначити їх переваги для Вашої дитини:

 • Зручний розклад занять у другу зміну.
 • Розподіл навантаження: 3/2 дні активних навчальних занять у безпосередньому онлайн-зв’язку з викладачами та 2/3 дні самостійних робіт.
 • Адаптовані навчальні програми зі шкільних та програмних дисциплін.
 • Доброзичливий адміністративний та педагогічний колектив, який чує Вас!
 • Зв’язок Вашої дитини з освітнім та соціальним середовищем в Україні.
 • Висока успішність студентів (успішність дистанційної групи складає 80 %).

Таке навчання дає змогу отримати вітчизняне свідоцтво про повну загальну середню освіту одночасно з дипломом фахового молодшого бакалавра та (або) бакалавра нашого Коледжу та диплом обраного Вами закладу освіти закордоном.

Чекаємо на Вас! Бажаємо успіхів!

Анкета для абітурієнтів https://forms.gle/coF53oXTPVu2nC9x5Шановні випускники ОС «бакалавр»!

До Вашої уваги надається інформація щодо вступної кампанії в магістратуру.

РЕЄСТРАЦІЯ НА УЧАСТЬ У ВСТУПНИХ ВИПОБУВАННЯХ

Реєстрація абітурієнтів для участі у вступних випробуваннях до магістратури розпочнеться 8 травня.

Цього року вступ до магістратури здійснюватиметься за результатами єдиного вступного іспиту.

Водночас для вступу на спеціальності шести окремих галузей знань вступникам потрібно буде також надати результати єдиного фахового вступного випробування.

Єдиний вступний іспит (ЄВІ)

Тест ЄВІ міститиме два блоки: тест загальної навчальної компетентності (ТЗНК) і тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської за вибором вступника).

Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ)

Для вступу на спеціальності галузей знань «Управління та адміністрування» та «Право»  майбутні магістранти мають надати результати ЄВІ 2023 року та ЄФВВ 2023 року. 

Вступники на ці спеціальності складатимуть предметні тести за такими блоками відповідно до обраної спеціальності: «Економіка та міжнародна економіка», «Право та міжнародне право».

Реєстрація на тестування

Реєстрацію учасників вступних іспитів здійснюватимуть приймальні комісії закладів вищої освіти.

Реєстрація для складання магістерських тестів розпочинається 8 травня (з 9:00) та закінчується о 18:00 31 травня.

Кожен зареєстрований учасник отримає екзаменаційний листок, у якому будуть зазначені дані для здійснення входу на інформаційну сторінку «Кабінет вступника» за посиланням: https://zno.testportal.com.ua/master/login.

     
    Увага!

         Для випускників Коледжу та випускників інших ЗВО, які здобули освітній ступінь «бакалавр» повідомляємо, що у відповідності до Правил прийому для здобуття вищої освіти у Приватному вищому навчальному закладі «Фінансово-правовий коледж» у 2023 році Ви маєте змогу вступити на 2 курс ОС «бакалавр» денної або заочної форми навчання за будь якими іншими спеціальностями, окрім здобутої.

Для зарахування необхідно подати наступні документи:

 • копію паспорта громадянина України (ID-картки)
 • копію реєстраційної картки платника податків
 • диплом бакалавра та додаток до нього
 • військово-обліковий документ (для чоловіків)
 • чотири кольорові фотокартки розміром 3х4 см.

 

Назва етапу

1 етап

2 етап

Початок прийому заяв та документів

19 липня

09 жовтня

Закінчення прийому заяв та документів

о 18:00

31 липня

о 18:00

20 жовтня

Проведення співбесід

з 07 липня

по 31 липня

з 04 жовтня

по 23 жовтня

Зарахування вступників

30 серпня

01 листопада

 

Набір здійснюється за спеціальностями:

 • 081 Право
 • 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок

 

Денна форма навчання – 4 роки

Вартість одного року навчання 30 000 грн

(форма оплати помісячна – 2500 грн)

Заочна форма навчання – 5 років

Вартість одного року навчання 22 000 грн

Отримати консультацію з питань вступу за телефонами:

098-777-67-17, 050-777-09-67

044-243-42-93, 044-243-01-17 

м. Київ, вул. Лондонська, 5-А

www.fpk.in.ua 

Чекаємо на Вас в Коледжі! smile

        


СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ ВСТУПНИХ ІСПИТІВ У МАГІСТРАТУРУ

Вступні випробування проводяться в два етапи:

 • основна сесія;
 • додаткова сесія.

У 2023 році основна сесія ЄВІ та ЄФВВ буде проводитися з 23 червня до 21 липня, додаткова – з  3 до 16 серпня.

Індивідуальні усні співбесіди в закладах вищої освіти замість єдиного вступного іспиту, фахові іспити, фахові іспити замість ЄФВВ проводяться з 17 по 28 липня (включно).

Фаховий іспит для осіб, які беруть участь у конкурсному відборі виключно на контракт, проводиться з 31 липня до 18:00 14 серпня.

 

СТРОКИ ПРИЙОМУ ДОКУМЕНТІВ І РЕЄСТРАЦІЇ ЕЛЕКТРОННИХ КАБІНЕТІВ

Реєстрація електронних кабінетів вступників розпочнеться з 1 липня.

Документ про попередню освіту має бути внесений до реєстрації першої заяви вступника на відповідній основі вступу.

Подання заяв для вступу розпочнеться 31 липня та закінчується о 18:00 21 серпня.

Успіхів!
Вступна кампанія 2023 року

Читати далі >